Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Igaz, hogy Orbán Viktor...

Igaz, hogy Orbán Viktor lefoglaltatta a biztonságosabb Vaxigrip Tetra influenzaoltást?

Figyelt kérdés
Aki beadatta magának az választhatott vagy csak a rosszabb minőségű 3Fluart volt elérhető? Állítólag a lakosságnak nem adhatnak a Vaxigrip Tetrából a 3Fluart meg amellett, hogy nem olyan minőség de máris kifogyott.
2020. okt. 29. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Az orvosok szerint igen. Szerinte nem. Én neki még azt sem hiszem el, amit kérdez. Hogy te kinek hiszel, az a te dolgod.
2020. okt. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is egészségügyistől értesültem aki nem merné ezt az információt nyíltan hangoztatni, de én hiszek neki.
2020. okt. 29. 15:45
 3/8 Hellmano ***** válasza:
44%
Most komolyan valaki elhitte, hogy beoltatta magát Orbán? :D Meg volt beszélve előre, hogy kamu lesz és csak vizet fröcskölnek belé... csak , hogy lássa a pórnép a nagy úr "beoltatta" magát , így majd ők is befogják. Ugyanígy lesz a Covid elleni oltóanyaggal is, majd figyeljétek meg :D Kamu.
2020. okt. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szerintem beoltatta magát csakhogy a Vaxigrip Tetrával. Biztosan nem a 3Fluart-tal amit a lakosság kaphat.
2020. okt. 29. 16:12
 5/8 Hellmano ***** válasza:
Kicsit túltoltam nem víz volt abban, hanem a napi motyóját tolatta be kamerák előtt a perverz állat :)
2020. okt. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igaz. De nem a legbiztonsagosabb, ugyanolyan jo, mint a haromkomponensu. Amit szinten elhappoltak.
2020. okt. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%
Az orvosok nem gyozik mondani, hogy nem szarabb es jobb oltasrol van szo. Viszont nagyon duhosek, mert telhesithetetlen igerettel atvertek a lakossagot, lenyultak a vakcinakat es kaoszt okoztak.
2020. okt. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De egyáltalán kinek foglalják ha nem a lakosságnak amúgy?
2020. okt. 29. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!