Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 2 hete vissza-vissza térő...

2 hete vissza-vissza térő hasmenésre gyógymód?

Figyelt kérdés
Eléggé idegesítő, ráadásul egy hete kezdtem egy új munkahelyen és naponta 3-4x kell rohannom a mosdóra. Nagyon idegesítő már!

2020. okt. 29. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Előbb az okának járj utána.
2020. okt. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet a stressz miatt. Vagy ha no vagy akkor menstruacio is bezavarhat.


Vagy lehet olyat eszel amit nem bir a gyomrod. De igen, munkahelyen ciki fosni jarni orankent, nem irigyellek.

2020. okt. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok, 31 éves, ez lemaradt.
2020. okt. 29. 19:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Én hasmenés esetén csak száraz piritóst és háztartási kekszet eszek, és teán kívűl semmit sem iszok. Vizet csak forralva és visszahűtve. Más tüneted nincs? Szagokat érzel? Fáradt nem vagy?
2020. okt. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem bántásból, de mit vársz pontosan? Nulla információt adtál át. Dobj be egy imodium kapszulát, aztán nem fogsz f*sni.


Vizsgáld meg, hogy milyen ételeket fogyasztottál, esetleg szedsz -e valamilyen gyógyszert, mindenképp próbáld szűkíteni a kört, de ahogy előttem is írták, simán lehet stressz is.


Viszont ha nem múlik, akkor mindenképpen orvos, mert lehet valamilyen fertőzés szövődménye.

2020. okt. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem szedtél mostanában, vagy az elmúlt 3-4 hétben antibiotikumot? Mert nekem attól lett hetekig hasmenésem.
2020. okt. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!