Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vajon tényleg veszélyes egy...

Vajon tényleg veszélyes egy kicsit is a covid 19?

Figyelt kérdés
Én valószínű elkaptam, meg öcsém is, de nem colt semmi nekem egy éjszaka volt nehezebb fájtak az izületeim gyenge voltam, folyt az orrom és begyulladt a torkom.. az orvos azt mondta ez valószínű csak megfázás, viszont édes anyámnák ugyan ezek a tünetei voltak, viszont neki 3. Stádiumú szívbetegsége van, ami nagyon is krónikus, és neki sem volt komoly baja csak a szokásos, viszomt ő elvégezte a korona tesztet és pozitívra jött ki, tehát egyértemű, hogy az egész család elkapta, anyumnál bizonyíték is van, de semmi bajunk nem volt, anyumnal is csak kis gyengeség stb.. petig neki nem jó a szíve.. a vírus tezstet egyépként tegnap csináltuk, nem veszek félválra semmit, de ha anyumnak semmi baja nem volt akkor.... neki tényleg rossz az állapota és (KRÓNIKUS) 53 éves... nyilván nagyon sok barátom is elkapta, és nekik is hasonló.. valószínű nem fogjuk megtudni, meg összeesküvés- elméletek stb.. de én ezt egy kicsit mű balhénak látom, lehet csak rányomják 1-2 emberre a “covid 19-ben halt meg” sztorit. De miért tennének.. Na jó de lehet ez tényleg összeesküvés-elmélet, de szerintem fel lett fújva..

2020. okt. 30. 08:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%

Nem veszélyes, ez egy világméretű összeesküvés amivel direkt rombadöntik a gazdaságot. Az az 1 millió ember is csak poénból halt meg, illetve a világ minden országának összes orvosa benne van a dologban. Teljesen egyértelmű hogy mindneki hazudik, valójában nincs is járvány.


Ugyanúgy ahogy rák sincs azt is a gyógyszeripar találta ki. Meg oltásokra sincs szükség. A középkorban minden jobb volt, bár akkor is beetették az embereket vmi pestisjárvánnyal de az is csak kamu volt.

2020. okt. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%

Azért, mert te könnyen átvészelted, már nem is veszélyes senkire? Más betegségeknél is így van. Van, aki jól van, van, akinél szövődmények lesznek.

És nem biztos, hogy neked az volt, a orrfolyás, náthásság nem a jellemző tünete.

2020. okt. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
1: ez jó😁 csak tegyük még hozzá hogy a rákot gyógyítja a citrom vagy a szódabikarbóna 😁
2020. okt. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
38%

A svédek akiknél nincs karantén se maszk a legjobban állnak a halálozási ráta tekintetében. Hogy is van ez?

Valahol valami nem stimmel. A Svédek hazudnak ill. játszanak a számokkal?

Tudom, le leszek pontozva :-)

2020. okt. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%

4: Lássuk a tényeket:

Svédország mely fejlett egészségüggyel rendelkezik 1M lakosra vetítve 586 halottat számlál ezzel a worldometer listáján 218 országból eléggé hátul kullog egész pontosan a 202. (minél előrébb van valaki ezen a listán annál kevesebb a halott 1M főre vetítve) Elmagyarázod nekünk hogyan egyeztethető össze azzal amit te állítasz?

2020. okt. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
33%

5 Itt van egy grafikon amin látod a többi országhoz képest hogyan alakult a fertőzés és a halálozási ráta:

https://www.youtube.com/watch?v=6BQ4PEB0dHo

Ezt magyaráz meg nekem. Hogyan lehetséges ez karantén és maszk nélkül?

2020. okt. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
Azért veszélyes, mert nem lehet tudni, hogy kinél alakulnak ki súlyos szövődmények és kinél nem. Az, hogy valaki idős vagy krónikus beteg, és elkapja a vírust, az nem jelent egyet a halálos ítélettel. Volt 103 éves gyógyult is. És volt 43 éves, eredetileg egészséges áldozat is. Örülj, hogy nektek szerencsétek volt. De nem mindenki az.
2020. okt. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
29%
#6 Ez alapján teljesen mindegy hogy van karantén vagy nincs ugyanúgy elkapja és meghal aki érzékeny a vírusra. Szóval, max. csak lassítani tudják ezt a folyamatot a gazdaság rovására.
2020. okt. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%

Amerikában volt egy kimutatás, hogy jóval kevesebben fertőződnek meg azokban az államokban, ahol 90% visel maszkot, mint ahol csak 60%.

A probléma az szerintem, hogy mivel sok EU országban sok helyen nem viselnek maszkot ahol kéne stb.. így nem érik el azt a szintet, ahol ez annyira jelentős lenne hogy kellően lassítaná a járványt, így végül eléri azt a szintet, amikor már az egészségügy eléri a kapacitásának maximumát és ilyenkor nyomnak egy 'resetet' a lezárással és újraindul.

Tehát aki nem viselt maszkot, az ne panaszkodjon a lezárás miatt.


Ami a svédeket illeti:

[link]

Ebből látszik, hogy emelkedik a fertőzöttek száma és ebből több halott is lesz, de persze kérdés ők mit számolnak covid áldozatnak, mert náluk aki meghal most betegként és előtte volt pozitív covid tesztje az covidos halottként lesz elkönyvelve, míg ott lehet nem így van.

2020. okt. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%

Ki hazudta azt, hogy mindenki nagyon beteg lesz?!

Nagyon, de nagyon fertoz. Es ha mindenki elkapja, nagyon sok ember, aki nem hal bele, is szenvedni fog es a maradando karosodast is.

A fuldoklas pedig gyakran kb a 14.napon jon.

Nem azt kivanom, hogy rettegj, de hogy ebbol ide lyukadj ki, az nagy baj.

2020. okt. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!