Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha múlthét szombaton kaptam...

Ha múlthét szombaton kaptam el a vírust, kedden jött ki rajtam a legelső enyhe tünet akkor mikortól nem számítok fertőzőnek?

Figyelt kérdés
Ha már nincsenek tüneteim egyáltalán, akkor még mindig lehetek fertőző?
2020. okt. 31. 12:21
 1/3 anonim válasza:
100%

Két negatív teszt után nem számítasz fertőzöttnek.

Ennél pontosabban szerintem nem lehet meghatározni.

2020. okt. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze, sot. A legrosszabbak a tunetmentes fertozottek, akik mast megfertoznek.😔
2020. okt. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ma már más a protokoll. Ha az első tünetedtől számítva eltelt 10 nap és ezen belül legalább 3 napja tünetmentes vagy, nem kell újabb PCR teszt, mehetsz szabadon, ahova szeretnél. Az operatív törzs már többször is elmondta, hogy nem minden tünetmentes pozitív fertőz, igaz korábban az ellenkezőjét mondogatták, de a lényeg az, hogy 2 negatív teszt már nem kell a "szabaduláshoz". Persze, ha a munkahelyed ehhez köti, az más, de akkor illő fizetnie is, de ingyenes már nem jár neked.
2020. okt. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!