Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Reális Orbán Viktor ígérete...

Reális Orbán Viktor ígérete miszerint jövő áprilisra mindenki be lesz oltva Covid oltással?

Figyelt kérdés

2020. okt. 31. 14:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
én biztos nem
2020. okt. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
én sem
2020. okt. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Mostanában semmi nem reális amit mond. Szerinte van elég influ oltóanyag, előtte egy háziorvos nyilatkozta, hogy nincs.
2020. okt. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem áprilisra, ilyet nem állított a miniszterelnök. Csak azt állította, hogy áprilisban lesz vakcina. Ettől kezdve eltart egy darabig, mire lesz elég átoltott ember, hogy vége legyen.
2020. okt. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 kretens ***** válasza:
53%
Vajon a vakcina mennyire lesz biztonságos?Kötelező lesz mindenkinek?Ha nem lesz kötelező de ha valaki nem adatja be magának az nem mehet sehová például boltba tehát nem adhat nem vásárolhat és nem dolgozhat a munkahelyén?A másik dolog meg az ami engem nem hagy nyugodni hogy vajon milyen módon tudja valaki is igazolni hogy be van oltva?Mert papirt bárki hamisithat róla.Vagy talán amiről még nem beszélnek hogy lesz még valami plusz a bőrünk alá juttatva ami igazolja hogy oltva vagyunk.Talán mikrocsip?EBBEN AZ ESETBEN MAGAM VETEK VÉGET ÉLETEMNEK MERT KISEBB BŰN LENNE MINT HA FELVENNÉM A FENEVAD BÉLYEGÉT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2020. okt. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
5: Benne lesz a rendszerben, hogy oltva vagy-e, és ha igen, akkor mikor. Egy számítástechnikai cég már dolgozik a megoldáson. TB-szám alapján hozzáférhető lesz a rendőrségnek. Használhatnak biometrikus azonosítót is.
2020. nov. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
Én a chip-es személyi igazolványra tenném rá az infót és akkor azt lehetne használni belépőkátyaként is mindenhol.
2020. nov. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
Egy oltás engedélyezéséhez min. 3 év szükséges. Ennyi idő kell általában, hogy biztonságossá lehessen nyilvánítani. Ezeket a gyorsan összetákolt, rendesen nem ellenőrzött oltásokat nem sokan fogják beadatni maguknak...
2020. nov. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem
2020. nov. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
39%

5.



Te pszzicho vagy lol xd

2020. nov. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!