Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Be mernétek adatni magatoknak...

Be mernétek adatni magatoknak a Kínai vagy orosz covid vakcinát?

Figyelt kérdés

Kemenesi Gábor virológus azt mondta orosz kínai vakcinát kicsit siettették és a 3. fázist kicsit elsunnyogták.

[link]


2020. nov. 2. 17:14
A kérdező szavazást indított:
igen, mert biztonságos
nem, mert veszélyes
42 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%
Azokat jelenlegi stádiumban nem, de az EU-ban engedélyezettet mindenképpen be fogom adatni (ha lesz).
2020. nov. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
57%
Én kipróbálnám :)
2020. nov. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Saját magán kísérletezze ki az, aki kikotyvasztotta. Ami hirtelen készül el és még sunnyognak is körülötte, az jó nem lehet.
2020. nov. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Semmiképp. Másfélét sem, csak ha már elég idő eltelt mióta kint van és többet tudunk róla.
2020. nov. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
Az oroszt azt nem, barmelyik mast igen.
2020. nov. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%

Akik nem oltanák be magukat (és ahogy olvasok véleményeket, elég sok hányada) hogy tervezi az elkövetkező időt? Védekezne az eddigiekben tudott módszerekkel(maszk, távolságtartás, higiénia)?

Maradna otthon ameddig lehet?

Mert ha egyiksem akkor mit terveznek? Mert eltelt már az év nagy része ezzel a vírussal és nem úgy tűnik, hogy kompromisszum nélkül bármi is változna pozitív irányba.

2020. nov. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%

Azért én még várnék kicsit. Próbálom az eddigi módszerekkel kihúzni, amíg nem látszik világosan, milyen következményei vannak az oltásnak. Ha tényleg biztonságos és igazolják a tapasztalatok, hogy véd, akkor miért ne.

Mondjuk tudni kéne azt is, hogy mit tartalmaz, mi a hatóanyag.

Az a Szputnyik nevű orosz vakcina. Hát, még a neve is röhej. Félnék, ha beadatnám elszállnék, mint a rakéta.

2020. nov. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
6. Kemenesi aki nagy vírus pánikkeltő maga mondta hogy orosz vakcinával ő sem...
2020. nov. 3. 08:06
 9/17 anonim ***** válasza:
83%
Az oroszokat mindentől védi a vodka.
2020. nov. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
6, az erdeti válaszomhoz is oda akartam írni, végül inkább kitöröltem, de inkább hordanám a maszkot és maradnék itthon. Nem véglegesen, de várnék még a vakcinával, ennyi idő nem elég ahhot hogy biztonságos legyen
2020. nov. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!