Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Önök ismernek halottat vagy...

Önök ismernek halottat vagy olyat aki lélegeztetőgépen van?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam lehetne egy kérdést pl ezt a kérdést meghagyni és mindig írnátok hogy ismertek e stb. Nem vagyok vírus tagadó de én még nem ismertem olyat aki ebbe hunyt volna el. Arra gondolok hogy aki ismer az leírná pl. Igen ismerek (Debrecen) vagy akár megyét írhatna. Statisztika szempontjából. aztán később is írhatna aki már válaszolt egyszer hogy azóta ismer e. Pl 2 hét múlva írná hogy én voltam a 2es válaszoló azóta nem volt az ismerőseim közt aki ebbe halt meg,vagy épp fordítva hogy volt. Hiszen a neten és a tvbe is sok a szám a halottakat illetően de nem ismerek senkit.

2020. nov. 5. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Valld be, hogy kétségeid vannak a hivatalos adatokat illetően! Másképp miért írnál ki ilyen kérdést...
2020. nov. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Igen. Volt kolleganőm férje meghalt a szövődményben. A kórházunk igazgatója is.

Plusz eleg sok jelenlegi kolleganőm van karanténban,elég szarul is vannak. ( láz,mellkasi fájdalom).

2020. nov. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Persze, hogy kétségei vannak, ami normális szerintem. Ha mindent elhinnénk amit mondanak (pláne a médiából), a birkábbnál is birkábbak lennénk.

Valóban, én sem ismerek senkit a környezetemben, aki koronás, csak hallom innen-onnan hogy valaki az lett. Mivel nem szeretném senkinek az egészségét kockáztatni, betartom a szabályokat, ezen ne múljon. De ez nálam alap esetbe is így van. Egy időbe emberekkel dolgoztam és influenzásan köhögtek a képembe, vagy letüsszögött, és a mai napig úgy rámjönnek hátulról a kasszaszalagnál, hogy én zavarba jövök... Szóval nem hinném, hogy amíg így kezeljük a személyes zónát, a korona veszélyesebb lenne mint egy influenza. Ettől függetlenül még mindig az a véleményem, hogy addig tart a vírus, amíg meg nem telt az államkassza a beszedett büntetésekből.

2020. nov. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

20+ azoknak a száma, akiket személyesen ismerek és elkapták.

Személyesen halottat nem ismerek, viszont olyat igen, aki lélegeztetőn volt hetekig.

Közvetve viszont tudok pár konkrét halottról a városomból.

2020. nov. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%
Ismerős házaspár mindkét tagja halt meg.
2020. nov. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

20+kollegam koronavírusos.Vannak szarul lévők es tünetmentesek.

Szerencsere kórházban sincs senki🙂

2020. nov. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen ismerek nem is egyet. A környékünkön még orvos is van aki lélegeztetőn van. Van olyan orvos aki belehalt. Egy munkatársam is belehalt. Ahol élek itt is volt egy férfi, aki belehalt, lélegeztetőn volt. Ahol dolgozom ott a fél munkahelyem karantén alatt van vagy koronások.

Komolyan kell venni!

2020. nov. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A nyomorult kovidióták még ezeket a válaszokat is lepontozzák.
2020. nov. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Rokonságban van aki belehalt.

10 körül ismerek embert aki beteg, abból egy fiatal srác került kórházba. Neki nem sokon múlott.

2020. nov. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Barátnõm édesanyja belehalt. (Zalaegerszeg)
2021. ápr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!