Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van itt olyan aki tagadja a...

Van itt olyan aki tagadja a covidot?

Figyelt kérdés

Nem a covid létezését, hanem azt, hogy le kéne zárni egy világot érte?

A vírusbacilus az létezik, ez nem is kérdés. De ugyanúgy a lepra bacilus meg a Pestis is létezik.


2020. nov. 6. 15:09
1 2
 1/18 REY MISTERYO válasza:
57%
Haver, én biztos vagyok benne, de ha ilyen idiótákat keresel a Facebook a megoldás XD
2020. nov. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%
A mai világban a pestis nem terjed olyan erővel mint ez a szar. Nem csak azzal van a gond, hogy alapbetegség mellett veszélyes, hanem hogy sokkal több beteg van mint amennyit kezelni tudnának, össze omlik az egészségügy, és az nagy gondokkal járna. Nem az épségünk számít a kormánynak, hanem menteni próbálják a menthetőt, mert egészségügy nélkül elszabadulna a pokol
2020. nov. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
De van itt olyan aki ténylegesen le is írná vagy be is számolna róla ? Aki 40 évnél aluli? Pálinkával szoktam kezelni minden megfázást, 2 napon belül elvisz mindent. Hasmenésre is pálinkát használunk, egész családban.
2020. nov. 6. 15:27
 4/18 anonim ***** válasza:
43%
Ennyi pálesz mellett igazán megtanulhattál volna emberien fogalmazni.
2020. nov. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
A vírus az nem bacilus, semmi köze hozzá. A lepra sem az, hanem mycobacterium
2020. nov. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
31%
Én olyat nem ismerek, aki szerint van értelme ennek a zárjunk le mindent cirkusznak. Aki veszélyeztetett korú vagy krónikus beteg annak rendeljenek el karantént, aztán kész.
2020. nov. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
37%
#6: mert fiatal egyetemista nem lehet krónikus beteg, de menni kell, vagy megbukik. Sőőt, ha még idős családtagjaival él együtt, lehet még fokozni
2020. nov. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%

Nincs olyan, hogy vírusbacilus! Van vírus, meg baktérium, a kettő teljesen más!

[link]

Itt egy olyan videó, amiből talán te is megérted

2020. nov. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
26%
Nem vagyok vallásos
2020. nov. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
33%

Látom a sok pálinka elvehette az eszedet. Akkor ha nem a vírusra vagy kíváncsi, hanem a lezárás fontosságára, akkor rosszul tetted fel a kérdést.


A covidot már az 1960-70-es években regisztrálták, ez a mostani a 4. vagy 5. fajtája.


A lezárásoknak, az értelmetlen intézkedéseknek, a szájkosár kikényszerítése, ha nincs rajtad, akkor pénzbüntetés, semmi értelme.


A kormány miért nem küld minden családnak fejenként minimum 1 db Béres-cseppet, ami segíti az immunrendszer erősségét? Miért nem az immunrendszer erősítését szajkózza a kormány? Miért egy ostoba textildarab, értelmetlen kézfertőtlenítés és távolságtartás a megoldás?

Remélem aki sokat használja az ilyen kézfertőtlenítőket tisztában van azzal, hogy a bőrének az első védelmi vonalát teszi tönkre!


A svédeknél sincs lezárás, nincsenek értelmetlen intézkedések, mégis, köszönik szépen, jól vannak.

2020. nov. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!