Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van más is, aki azért nem...

Van más is, aki azért nem teszteltette magát covidra, mert bár a tünetek megegyeztek a covidéval, akkor ugrott volna minden lakáson kívüli program és nem akart karanténban lenni?

Figyelt kérdés
Méregdrága kondibérlet, lefixált kirándulás és barátokkal tali - Ezek mind-mind a kukában landolnak ilyenkor.
2020. nov. 9. 09:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%
Inkább landoljon a kukában, minthogy megölj valakit....
2020. nov. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
24%
megölni persze :D mozgó biológiai fegyver, csak mert s kórházban páran meghaltak miatta, aki amúgy is meghalt volna
2020. nov. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Andizsuzsi ***** válasza:
81%
Van. És pont az ilyen, meg a második válaszoló baromarcúak miatt tartunk ott, ahol.
2020. nov. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%

Betegen nem megyünk mindenféle programra megfertőzni a barátainkat és másokat. Egy rohadt pándémia idején, amikor több megközelítésből is veszélyben vannak emberéletek, akkor meg aztán pláne nem!

Úgyhogy a programok mennek a kukába. Majd szerveztek máskor is.

De ez úgyis csak troll kérdés, mert ennyire sötét senki nem lehet.

2020. nov. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Nem, nem troll, szerintem elég sok ember van, aki inkább éli az életét és kiheveri ezt a betegséget néhány nap alatt, mintsemhogy felnyúlkáljanak az orrába és szükség esetén 10 napra a 4 fal közé zárják. Kivéve persze gazdagékat, akiknek családi házuk van nagy kerttel.
2020. nov. 9. 10:14
 6/27 A kérdező kommentje:
Mellesleg mindig ilyenkor influenzaszezon is van, ez a covid pedig semmi ahhoz képest.
2020. nov. 9. 10:14
 7/27 anonim ***** válasza:
76%
A virológus prof megmondja. :DDDD
2020. nov. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
22%
Nem, azért tartubk ott, ahol, mert a sok baromarcú berohangál lázzal a kórházba, es akinek szűksége lenne segítségre, nincs rá ember és az bele is hallhat. Aki beteg, maradjon otthon pár napig és kesz. Nálunk mindenki így tesz, és láss csodát, más nem kapta el, nem kellett 10 napig karantén és felesleges pánik sem volt. Csak a sok észlény azt hiszi azzal tesz jót, ha panikolt kelt, azt hiszik ez az ebola járvány és ha hozzáérsz vkihez, meghalsz. Gondolkozzatok már!
2020. nov. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
92%

Azért nem teszteltettem magam, mert minimális tüneteim voltak (torokfájás, köhögés) és a magyar helyzetet ismerve valószínűleg már rég meggyógyultam volna, mire kijöttek volna tesztelni (ha egyáltalán kijöttek volna). Ettől függetlenül otthon maradtam, csak a velem egy háztartásban élőkkel találkoztam.

Ebben az esetben szerintem tök rendben van, ha valaki nem terheli a rendszert azzal, hogy őt is teszteljék, de annyi tekintettel lehetne másokra, hogy otthon marad, ameddig meg nem gyógyul.

2020. nov. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
78%
#9 Te hoztad fel, hogy a betegség tüneteit észleled magadon és mégis közösségbe mész. Látod el kell mondania neki ilyen alap dolgokat is, mert neked nem állt össze a kép. Jó ég.
2020. nov. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!