Ez koronavírus?

Figyelt kérdés

Előző héten szerdán durva fejfájással keltem reggel , amit hőemelkedés (37,6) követett. Fájdalomcsillapítóval enyhült de csak másnapra múlt el. Csütörtökön este nagyot köhögtem tüdőből. Péntekre taknyos lettem, majd délután megint előjött a köhögés. Hurutos jellegű, van hogy erősebb , de van hogy csak kis köhintés. Van hogy egész nap semmi, leginkább esténként kell köhögnöm többször.Viszont ezzel egyidejűleg nagyon pici fájdalmat is érzek a mellkasomban középen, ami egyébként köhögésre, levegővételre nem erősödik. Normálisan kapok levegőt, már nem dugul az orrom,nem fáj a torkom csak mintha le lenne rakódva rá valami, lázam nincs, ízek-szagok vannak, nem vagyok fáradt. Csupán ez rendszertelen köhögés és fájdalom.

Kellene aggódnom? Próbáltam hívni a háziorvost , de ha fel is vette az aszisztens , elküldött hogy most ne hívjam mert nem érnek rá. Ez ment egész rendelési idő alatt.

19L


2020. nov. 9. 17:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezt senki se fogja tudni neked itt megmondani. Azt javaslom, hogy maradj otthon és ne menj közösségbe egy ideig (úgyis bejelentették a távoktatást szerdától). Ha dolgozol már, akkor hívd fel a munkáltatót, mond meg, hogy beteg vagy, nem tudsz így menni dolgozni. Hívd fel a háziorvost és kérd magad táppénzre.


Én a hétvége óta nem vagyok jól. Esténként levert vagyok, fáj a torkom, lepedékes a nyelvem, gyulladtak a nyirokcsomóim, fáj a fejem, folyik az orrom és szúr a bordáim alatt. Az egyik munkatársam beteg és otthon van. A munkáltató teszteltetne minket, de nem tud sehonnan se teszteket szerezni. Valószínű, nem megyek így dolgozni a héten.

2020. nov. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!