Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid19-ből gyógyultakat,...

Covid19-ből gyógyultakat, vagy családtagjaikat kérdezném, családon belül mennyire terjedt a vírus?

Figyelt kérdés
Müller C. mai tájékoztatóján arra hívta fel a figyelmet, hogy már nincs olyan család, amelyben meg ne jelent volna a covid. Tapasztalataim alapján családon belül, kicsit kisebb az óvatosság, pl. otthon nem viselek maszkot (lehet, hogy mások igen). Nem kellett volna már a nagy többségnek ez alapján átesni a betegségen?

2020. nov. 11. 22:38
 1/8 anonim válasza:
100%
Csak a férjem volt pozitív, 2 napig volt lázas, aztán az ízérzékelése ment el. 1 hét alatt teljesen meggyógyult. A gyerekek és én nem kaptuk el szerencsére, pedig 40 nm élünk.
2020. nov. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A kisebbik fiam volt koronás, legalábbis a teszten pozitív lett, mert a suliban kontakt volt. 10 nap múlva negatív lett, s minket is teszteltek a munkahelyen, nem kaptuk el.
2020. nov. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Édesanyám került kórházba vírusos tüdőgyulladással, már jobban van. A háziorvos eleinte nem gondolta, hogy covidos lenne, ezért otthon lett egyre rosszabbul. A gyerekek és én sem kaptuk el. Rettegtünk nagyon, mikor pozitív lett anyu a teszten.
2020. nov. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
2 hónapig voltunk karanténban a feleségem miatt. Tünetmentes volt végig, de csak az 5-dik tesztje lett negatív. Minket pedig senki sem tesztelt. A telefonos ügyintéző azt ajánlotta, hordjunk itthon is maszkot.
2020. nov. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam lett pozitív az iskolai tesztelésen. De nem volt beteg és mi sem lettünk.
2020. nov. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A feleségem két hétig volt beteg, hol jobban hol rosszabbul. Azokon a napokon amikor jobban volt rendszeresen éltünk házasáletet, de mindvégig egy ágyban aludtunk és nem változtattunk az életvitelünkön, mert nem ilyedek meg egy betegségtől. Biztos voltam benne, hogy elkapom, de én mégsem kaptam el.
2020. nov. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Ha minden családban megjelent már a vírus, de az emberek nagy többsége mégis a szabadlevegőn maszkkal a száján idegenektől kapja el??? Nincs itt valami susmákolás gyerekek?
2020. nov. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A mi családunkban nem volt, 2 felnőtt + 2gyerek és a - máshol lakó - szüleinknél se.
2020. nov. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!