Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » PCR teszt előtt miért nem...

PCR teszt előtt miért nem szabad enni, inni, fogat mosni, szájvizet használni, stb.? A munkáltatóm rám erőltette ezt a szart, pedig egészséges vagyok. Legalább tudjam hogy miért nem szabad ezeket...

Figyelt kérdés

2020. nov. 16. 18:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
Azért, mert befolyásolják az eredményt. Pont.
2020. nov. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
Mivel az új protokoll szerint orrból vesznek csak, így nem hiszem hogy a fogmosás befolyásolná.
2020. nov. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
70%

élj, ahogy eddig, aztán kiderül..ha pozitív, úgyis csinálnak egy kontrollt..ráérsz akkor jó viselkedni.

Ne szólj senkinek, hogy ettél-ittál, fogat mostál.

2020. nov. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Ma csinaltattam tesztet, ugyanúgy garatból vesznek
2020. nov. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

nekem az orromba nem fognak turkálni... azt sejtettem hogy befojásolja a tesztet, de milyen irányba? mert ha negatív, akkor meg is iszom azt a szájvizet :D

Nem vagyok beteg, hanem az egyik főnököm az (fejben).

2020. nov. 16. 20:45
 6/15 anonim ***** válasza:
20%
Mondd azt a teszt előtt, hogy bocs, de reggel olyan álmos voltam, a kávé még nem hatott teljesen, rutinból jó alaposan megmostam a fogam. Jó, akkor maga menjen, de ebbe a körbe, amit a munkáltatója kifizetett, nem fér bele már sajnos.
2020. nov. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
61%
Én örülnek is a főnökök fizetne és szaladnék tesztelni nehogy addig meggondolja magát.. 20 ezer ft egy ilyen teszt.
2020. nov. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Azért van vele pár baj. Mit kezdesz az infóval? Se nem előzi meg, se nem gyógyítja meg és még azt sem előzted meg, hogy az előtte lévő pár napban te fertőzz meg valakit. Csak egy állapot, 1 percig érvényes A teszt előtt vagy után 1 perccel már ugyanúgy elkaphatod.
2020. nov. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Már csak orrból vesznek, úgyhogy nem hiszem h az orrnyálkahártyádat befolyásolja ha eszel iszol
2020. nov. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Az infó azért kell, mert ez az egész vírusosdi egy emberiség elleni bűncselekmény, átbaszás.

De nem is ez a lényeg, hanem szeretem a polgárpukkasztó dolgokat.

Másrészt meg ha a gyökér főnököm miatt a megbízhtatatlan teszt pozitív lesz, azzal be kell záratni a gyárat ahol dolgozm. Olyan pozícióm van, hogy szinte mind a 200 ott dolgozó emberkével napi kapcsolatban vagyok. Nem, nem portás :D

Viszont így karácsony előtt kibaszni ennyi emberrel...

És nem mellékes hogy maximálisan egészséges vagyok ;)

2020. nov. 17. 19:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!