Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lesz ha csak a lakossága...

Mi lesz ha csak a lakossága csekély része lesz hajlandó beoltatni magát a koronavírus ellen?

Figyelt kérdés

nov. 17. 09:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát erre én is kíváncsi vagyok. Eddig akárkit kérdeztem róla, szinte mindenki azt válaszolta, hogy ő biztosan nem oltatja be magát, de majd ha mások igen, akkor előbb-utóbb kifullad a vírus terjedése.

Ezzel csak az a baj, hogyha mindenki a másikra vár, akkor a végén senki se fogja megkapni az oltást, és a járvány terjedése sem lassul, hiába lesz vakcina...

Amúgy szerintem biztosan lesznek olyanok, akiknek kötelező lesz: pl. eü-sök, rendvédelmi szervek dolgozói, tanárok, közalkalmazottak, esetleg 65 év felettiek stb. Így már azért a lakosság egy jelentős része be lesz oltva akár akarja, akár nem.

nov. 17. 16:36
 12/13 anonim ***** válasza:
Biztos nem lesz kötelező, ha mindenki elkapja akkor is megáll a virus mert egy pár hónapig aki elkapja immunis
nov. 17. 16:38
 13/13 anonim ***** válasza:
Az oltást újra és újra fel fogják kínálni, esetleg kötelezővé tenni.
nov. 17. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!