Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyha valaki koronavírusos a...

Hogyha valaki koronavírusos a családban,akkor én sem mehetek dolgozni,sehova sem?

Figyelt kérdés
2020. nov. 17. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy háztartásban laksz vele, akkor neked is karanténban kell lenned.
2020. nov. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, ezúttal a karantén valós karantén, nem pedig olyan, mint ami az első hullámban volt, hogy a karantént kapott személyen kívül mindenki szabadon jöhetett-mehetett a háztartásban :D
2020. nov. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
33%

Nem kell. Akik írjak valos tapasztalat agy csak valaki mondta?

Nálunk parom pozitív lett én nen kaptam karantént sem táppénzes papírt sem semmit.

2020. nov. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én semmilyen papírt nem kaptam még:) De elvileg 10 napig nem lehetne sehova sem menni:(
2020. nov. 17. 15:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Épp ez az papír nélkül hogy igazolod ha nem mész dolgozni?

Nekem már szabadságom sem volt így muszáj volt mennem ha már se táppénzes papír semmit nem kaptam.

2020. nov. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Alaphelyzetben mehetsz:


Járványügyi elkülönítést rendeltek el annak, akivel együtt lakom. Rám is a karantén szabályai vonatkoznak?


Nem. A járványügyi elkülönítés csak arra vonatkozik, akire az orvos elrendelte. Önmagában a közös háztartásban élő érintett karanténba helyezése miatt senki másra nem vonatkoznak a karantén szabályai. Ez azt jelenti, hogy a többiek, akik nincsenek karantén alatt, elhagyhatják az otthonukat. Ha a fertőzöttség beigazolódik, akkor a beteg szoros kontaktjának számít mindenki, aki vele együtt él, ezért lehet, hogy járványügyi megfigyelést vezetnek be vele szemben.

2020. nov. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!