Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hol tudom bejelenteni ezt a...

Hol tudom bejelenteni ezt a felelőtlen tanárt?

Figyelt kérdés
Szóval van egy matek különtanárom, akihez pár hete járok, mert nem vagyok valami jó matekból. Ő asszem egy középiskolai tanár, aki ezzel akar plusz pénzt keresni, vagy nemtudom.Velem együtt 8-an vagyunk egy kis teremben, de semelyik diákon nincsen maszk, csak rajtam volt, de nem esett le nekik, hogy vírus van, es hordani kéne,sem a 800+ fős gimiből jovő matektanárnak,hat pont leszarta. ráadásul ha jól tudom már nem is lehetne ilyen szakköröket tartani.Még egy maszk tábla sincs kiteve sehol. Ez pedig népegészségügyi kockázat, ha jól tudom. Hol tudnám névtelenül jelenteni a tanárt úgy hogy kimenjenek a helyszínre, és eljárjanak vele szemben? ANTSZ? NNK? Vagy sima rendőrség?

2020. nov. 17. 20:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
89%
Miért nem szólsz neki első körben? Csak azután jelentsd.
2020. nov. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
2020. nov. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%
Nem igazán értelek. Ha különtanár miért nem cseréled le olyan tanárra ahol csak ketten vagyzok maszkban ahelyett, hogy jelentgetnéd? Nem egyszerűbb? A másik lehetőség, hogy szólsz neki, hogy te így nem érzed biztonságban magad. Ha nem változtat akkor ott kell hagyni, gondolom nem kötelező hozzá járnod.
2020. nov. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
83%

Ha megtudja hogy te voltál,többet nem kell menned .

A többi tanuló társad is felvehetné,ha a tanár erre nem is kényszeriti őket.Jah,neked sem kötelező pont ide járni.

2020. nov. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
97%

"Velem együtt 8-an vagyunk egy kis teremben ... Még egy maszk tábla sincs kiteve sehol."

Ki biztosítja a termet? Egy iskola?


"ha jól tudom már nem is lehetne ilyen szakköröket tartani"

Akkor minek jársz?...

2020. nov. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
28%
Lehet, hogy nem csak maga miatt kérdezi, hanem mások iránt is felelősséget érez tizenéves létére. Ritkaság az ilyen, becsüljük meg!
2020. nov. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 vantel ***** válasza:
28%
Gyáva vagy!
2020. nov. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
A helyszínt egy irodaházban bérli.Nem megyek hozzá többet, csak még egyszer.Kíváncsi vagyok, hogy ha szólok nekik, felveszik-e. Ha jelentem, és rajom, hogy en voltam, ha nem nagyon erdekel, hogy kirug. Rajtam kivul vagy 40 diákot tanít így maszekban, és ha egyiken sincs maszk..... Tudjátok ez milyen veszélyes?
2020. nov. 17. 21:20
 9/27 anonim ***** válasza:
35%
Megértelek ez tényleg gáz. De miért nem szólsz neki, hogy zavar. Ha továbbra is ez megy meg miért jársz oda? Én csak ott jelentgetnék amit nem tudok elkerülni.
2020. nov. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
9%

"Én csak ott jelentgetnék amit nem tudok elkerülni."

Elég szomorú, hogy csak saját magaddal foglalkozol, másokkal nem... Egy diák kiszolgáltatott helyzetben van a tanárral szemben, akárhonnan nézzük, és ha olyasmit jelentesz be illetékes helyen, ami kiszolgáltatottakat sért, semmi rosszat nem teszel - sőt!

2020. nov. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!