Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hol tudom bejelenteni ezt a...

Hol tudom bejelenteni ezt a felelőtlen tanárt?

Figyelt kérdés
Szóval van egy matek különtanárom, akihez pár hete járok, mert nem vagyok valami jó matekból. Ő asszem egy középiskolai tanár, aki ezzel akar plusz pénzt keresni, vagy nemtudom.Velem együtt 8-an vagyunk egy kis teremben, de semelyik diákon nincsen maszk, csak rajtam volt, de nem esett le nekik, hogy vírus van, es hordani kéne,sem a 800+ fős gimiből jovő matektanárnak,hat pont leszarta. ráadásul ha jól tudom már nem is lehetne ilyen szakköröket tartani.Még egy maszk tábla sincs kiteve sehol. Ez pedig népegészségügyi kockázat, ha jól tudom. Hol tudnám névtelenül jelenteni a tanárt úgy hogy kimenjenek a helyszínre, és eljárjanak vele szemben? ANTSZ? NNK? Vagy sima rendőrség?

2020. nov. 17. 20:59
1 2 3
 11/27 vantel ***** válasza:
23%
Nem veszélyes! Akik egészségtelenül élnek, gyilkolják erük belsö egysejtes rétegét , azok vannak veszélyben. Pl magas vérnyomás cukor vetegség,túlsúly.stb.
2020. nov. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
46%

"azok vannak veszélyben. Pl magas vérnyomás cukor vetegség,túlsúly.stb."

Nem csak azoknak vannak ilyen betegségeik,

"Akik egészségtelenül élnek, gyilkolják erük belsö egysejtes rétegét".

2020. nov. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
24%

Valami rémlik a Kádár-rendszerből... Mintha skandáltak volna olyat a lázadók, hogy "ÁVÉHÁ"...? Feldereng. És újra itt tartunk?


Hiába, sosem tanulunk... :(

2020. nov. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
58%
Ne hogy már spicli légy, milyen felnőtt leszel te. Nem kötelező odamenni. Ennyi. Te mindenkit beárulsz ha nem úgy van ahogy gondolod? Borzasztó vagy. Ha munkahelyen is így viselkedsz akkor ne csodáld hogy agyba főbe szívatnak majd. Kis árulkodó.
2020. nov. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
27%
Kérdező, jogállamban élünk. Nagyon jól teszed, ha illetékes helyen bejelented, ha jogsértésről van tudomásod, hogy ezzel másokat is védjél anélkül, hogy saját kezűleg kéne behúznod mindenkinek, aki jogot sért, és anélkül, hogy a küszöb alatt kéne közlekedned, mint az átkosban, nehogy megszóljanak, hogy besúgó spicli vagy.
2020. nov. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
85%
Miért jársz oda, ha csak külön tanár? Keress mást.
2020. nov. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
69%
Jesszusom hova süllyedtünk? Már jelentgetjük egymást,mert nincsen maszk rajtunk? Mi lesz a következő? Ha nem vagy beoltva,akkor is belehet jelenteni? Visszatért az ÁVH-s időszak,amikor a szomszédok jelentgették egymást.Remélem büszke vagy rá,hogy sikerült átmosni az agyad ezzel a járvánnyal és kioltani az emberi méltóságot.
2020. nov. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
0%

"Visszatért az ÁVH-s időszak"

Nem, elérkezett a várva várt jogállam, ahol nem önbíráskodunk, hanem a saját pénzünkön fenntartott illetékes hivatalhoz fordulunk, ha jogsértést tapasztalunk.

2020. nov. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
28%

Ahhoz jogállam is kéne fiatal barátom.Vagy netán szerinted most minden független kezekben van és nem egy párt irányít mindent? A jogállam már, akkor megszűnt, amikor a fityeszt 2018-ban újraválasztották.

"Így száll hát sírba a szabadság,tapsvihar közepette."

2020. nov. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

"A jogállam már, akkor megszűnt, amikor a fityeszt 2018-ban újraválasztották."

Tudsz jobbat, mint választásokat tartani, úgy eldönteni, hogy kik vezessék az országot?

2020. nov. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!