Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Koronavírusos lehetek?

Koronavírusos lehetek?

Figyelt kérdés

Napok óta iszonyú fáradtság van rajtam.

Mára rettenetesen elkezdett fájni mindkét lábam,de csak a combomnál,olyan mintha ólomból lenne.

Se köhögés,se láz.

Ennyi tünetem van,de eléggé zavaró.

Ez állhat a háttérben?


2020. nov. 18. 11:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Mielőtt nem lett volna ez a koronavírus előtte mire gyanakodtál volna? Miért kell azonnal erre gyanakodni? A többi betegség már nem létezik vagy mi a fene?
2020. nov. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nos,akkor milyen betegség ez?
2020. nov. 18. 11:35
 3/14 anonim ***** válasza:
Szólj háziorvosnál és biztonság kedvéért irass fel Delagint. Malária elleni gyógyszer, de hatásos a koronavirus ellen.
2020. nov. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Viszont hiánycikk. Valszeg a megye összes patikáját vegig kell járnod, hogy valahol találjatok egy dobozzal. De életmentő lehet.
2020. nov. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kedves 3-as, állj le ezzel a hír terjesztésével! Köszönjük! Hamis információkkal ne hitegess senkit sem, mert malária elleni gyógyszert sem tudsz bemenni a patikába és csak úgy venni. Nem véletlenül orvos adja be pl utazást megelőzően a védőoltást ellene.
2020. nov. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Malária mi?😁
2020. nov. 18. 11:51
 7/14 anonim ***** válasza:
Egy ügyfelem koronavirusos volt. Orvos. Iszonyatosan szarul volt. Ezt szedte plusz antibiotikummal kombinálta. 2 nap alatt iszonyatosan javult az állapota. Ennyit erről. Nem védőoltásról beszélek, hanem a gyógyszerről. A Delagin malária kezelésére használt gyógyszer. Klorokint tartalmaz. A klorokin nem is véletlenül hiánycikk és nem véletlenül van tiltva az országból való kivitel. A kórházakba is adnak ilyen gyógyszert.... kicsit nézz utána ha nekem nem hiszel.
2020. nov. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
De akkor dögöljetek meg nyugodtan, ha semmilyen segítségét nem fogadtok el. ;)
2020. nov. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem meg akkor egy kicsit kapj észbe, és nézd meg a híreket, miszerint kiderült, hogy nem ez lesz a koronavírus elleni szer, mert a tesztelések alapján nem minősült hatékonynak.

Az meg hogy ő orvos létére miket ír fel, és szed be saját maga, pont nem érdekel. Na meg akkor tisztázzuk, hogy antibiotikum egy vírus ellen? Köszi, de szerintem elég nagy hülye vagy ha ezt elhiszed. Az antibiotikum az baktériumok ellen van, ez meg vírus. Tehát a hatása 0.


Köszi a jó kívánságot, miszerint megdögölhetek, de inkább az ilyen gyökereknek kellene befogni a szájukat, mint te.

2020. nov. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mond azoknak akiknek sikeresen hatott. Nem azt mondtam, hogy kezdje szedni, csak legyen a biztonság kedvéért.
2020. nov. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!