Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyire találkoztok most...

Mennyire találkoztok most barátokkal és ha találkoztok, akkor hogy élitek meg ezeket a találkozásokat? Mennyire visel meg titeket mentális ez a vírushelyzet?

Figyelt kérdés

Nem tudom már , hogy mi a helyes, de minden találkozást veszélyforrásnak élek meg, viszont a páromat nem kérhetem arra , hogy mondjon le a találkozásokról , ha az minden vágya. Én most a covid miatt nem dolgozom egy hónapig, és én meg is mondtam a barátoknak, hogy most nem szeretnék senkivel sem találkozni legalább egy hónapig.

Azt veszem észre, hogy nagyon más az emberek hozzáállása most a vírusos időszakhoz.

Párom családja ugyanúgy találkozik. Tegnap 8 fős szülinapi bulit tartottunk, meg a barátok is hívtak minket összeülni kicsit...

úgy érzem , hogy ha nem találok ki valami megoldást, akkor mentálisan nem lesz rám túl jó hatással ez a időszak hosszútávon. Nem húzhatom el ezt a teljes izolációt sokáig.

Én kibírom , de a párom nem és ez miatt dühöt érzek, mivel féltem a családtagjaim akikkel szintén muszáj találkoznunk 2 hetente pár napot...ti hogy oldjátok meg és hogy birkóztok meg a tudattal, hogy tulajdonképpen tehetetlenek leszünk ebben a helyzetben.

Mivel nem egyedül élek és a páromat nem szabályozhatom le , ezért valahogy túl kell tennem magam rajta, hogy találkozni fog családtagokkal, barátokkal. Max csak reménykedni tudok, hogy ennek ellenére elkerül majd minket ez a hülye vírus..meséljetek kérlek, hogy ki hogy éli meg mentálisan ezt a helyzetet?



2020. nov. 18. 20:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Persze hogy megviselnek a korlátozások. Tegnap például tartottunk egy tök jó bulit a barátainkkal, de haza kellett menniük már hét óra felé, hogy ne büntessék meg őket. Nem értem, hogy mi értelme van, ha elkapjuk egymástól, akkor elkaphatjuk hétig is. Vagy ez a vírus csak éjjel fertőz?
2020. nov. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!