Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covid19-ből gyógyultan védetts...

Covid19-ből gyógyultan védettséget szereztem egy időre, s a járványügyi szakember szerint fertőzni sem tudok másokat, pedig háztartásomban még van pozitív ember. Ha ez valóban így van, miért lepődnek meg ismerőseim is, miért nincs ez a hírekben?

Figyelt kérdés

2020. nov. 20. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
A járványügyis szakember kipuskázta a tananyagot. Vagy csak szimplán ostoba
2020. nov. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Erre csak becslesek vannak. Elmeletileg egy ideig nem kaphatod el, valahol hat honapot irnak, valahol kevesebbet.
2020. nov. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5%
Védett vagy, de azt senki se tudja meddig. Lehet csak 2 hét, de lehet 1 hónap. Másodikra elkapod elvileg sokkal súlyosabb.
2020. nov. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Nekem még pozitív volt a tesztem a páromé már negatív. Nem kapta el tőlem újra. Aztmondta a háziorvos, hogy nem kell aggódni egy darabig mindegyikőnk védett lesz, mert még termelődik ellenanyag. De hogy ez mennyi idő az nagyon sok mindentől függ.
2020. nov. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2020. nov. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!