Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A fiatalabb korosztályt...

A fiatalabb korosztályt (gimnazisták, egyetemisták) kérdezném. Ti a vírus alatt kimentek a házból vagy otthon maradtok?

Figyelt kérdés
Barátokkal, párotokkal találkozni, sétálni stb...
2020. nov. 23. 00:18
 1/10 Angel3000 ***** válasza:
89%
Szia! Mindennap szinte kijár a fôiskolás lányom találkozik az barátnôjèvel aki egyetemista, beûlnek egy kávèzóba!
2020. nov. 23. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Kimegyek a házból, de csak élelmiszert vásárolni, illetve a saját udvarunkon tartózkodom. (Vidéki ház nagy telekkel.)
2020. nov. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Egyetemista vagyok, csak a legszükségesebb helyekre megyek; köztük egyetemi gyakorlatokra, pl. :( Ha ott nem kapom el, akkor sehol...
2020. nov. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

középiskolás vagyok, itthon vagyok már azóta mióta online oktatás van és előtte még pár nappal mert karanténban voltam egy fertőzött családtagom miatt.

nem igazán szándékozok kimozdulni olyan helyre ami nem szükséges, tehát én nem ülök be egy kávézóba stb. nem találkozom a krónikus beteg nagyszülőmmel sem, máshogy tartjuk a kapcsolatot

barátokkal is online beszélgetek

2020. nov. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Én mentem eddig, át a barátomhoz, barátnőkhöz, sétálni, kocsikázni, de aztán anyukám a munkahelyéről elkapta a covidot, így egy ideje otthon.
2020. nov. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
Persze, hogy kijárnak, hiába szajkózzák, hogy nem mászkáljanak másokkal. Csak addig volt érdekes a jaj elkapjuk, amíg ez az iskola falai között történne. Most, hogy bezárt, lógás van, és nyilván immunitás a vírusra.
2020. nov. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Pestre járok egyetemre, de a full online oktatás már egy ideje itthon vidéken tartózkodom huzamosabban (addig míg hibrid rendszer volt, 2-3 hetente jártam haza). Szerencsére annyira messze nem lakom, hogy 2 óra vonatozást ne bírnék ki, így heti szinten utazom fel Pestre a páromhoz hétvégén.

De ezen és a bevásárláson kívül nem járok el máshova, barátaim is mind az ország másik felében laknak..

2020. nov. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*online oktatás miatt
2020. nov. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1,5 szobás panellakásban élek a szüleimmel, minden nap kijárok több órát sétálni. Próbálok másokat kerülni, jobban félek attól, hogy két hétig karantén címszó alatt be leszünk hármasban zárva a pici lakásba, mint attól, hogy nagyon beteg leszek a koronától. Anyukám home office-ban van, de apunak olyan a munkája, hogy csak emberek között tudja végezni.
2020. nov. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Dorci1999 ***** válasza:

Kirándulunk a családdal heti egyszer, meg kb heti egyszer veszek valamit magamnak,azt ennyi. A novemberi szigorítások óta barátokkal sem találkoztam,

és rokonokkal sem.

2020. nov. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!