Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ismerős valakinek ez a koronav...

Ismerős valakinek ez a koronavírus tünet?

Figyelt kérdés

Covid-pozitív lettem a teszt szerint. Egyrészt elment a szaglásom, de ez már kezd visszajönni. Ami viszont nem akar elmúlni, és riaszt, hogy időről időre azt érzem, hogy "megáll bennem az ütő". Aki volt már nagyon hideg vízben, az értheti, miről beszélek: ahogy ereszkedsz be a vízbe, mondjuk szauna után, valahogy mintha nem a lélegzeted akadna el, hanem az agyad fagyna le egy pillanatra. Mintha az egész testedben megállna minden egy másodpercre. Én ezt érzem folyamatosan. Még akkor is, ha csak egy helyben ülök, percenként többször is végigfut ez bennem, de a legmarkánsabban akkor érzem, ha kimegyek a hidegre, akkor hatványozottan érzem. Olyan érzés, mint egy fordított áramütés. Mintha egy pillanatra lennék az elszédüléstől.


Miért van ez, és mit kezdjek vele? Háziorvos nem mondott rá semmit, persze nyilván van elég dolga.


2020. nov. 24. 12:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Jézusom... Ha van rá pénzed, szerintem menj el egy magánorvosi rendelőbe, és nézzenek egy EKG-t. Már elolvasva is halálfélelmem lett tőle :D
2020. nov. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szo szerint ilyenrol ugyan nem olvastam, marcius ota BBC-t hallgatok. De siman belefer. Nagyon szokatlan letaglozo tunetek, sosem tapasztalt dolgok.
2020. nov. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy így nem mehetek el kardiológiára sem. Sehol sem fogadnak egy covid-fertőzöttet.
2020. nov. 24. 13:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ezek neurológiai tünetek, vagy lehet hogy szívritmus zavar, amikor a szívverés kiesik a sinus-ritmusból, azaz egy-egy ütés kimarad és a következőt erősebbnek érzed. Nekem a betegség első 10 napjában előfordult olyan érzés, mintha libikókán hintáznék, amikor a hinta felső holtpontja után hirtelen elindulsz lefelé és enyhén rándul egyet a tested. Furcsa érzés volt, de ehhez tudnám hasonlítani.
2020. nov. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!