Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehetséges,hogy HIV fertőzött...

Lehetséges,hogy HIV fertőzött lettem?

Figyelt kérdés
Exemmel 2 és fél hónapig voltam együtt, majd kiderült róla,hogy mellettem több barátnője is volt. Ezen kívül drogozik is, én úgy tudom nem heroinozott,azaz nem szúrta magát tűvel,de a sok hazugság között már ki tudja mi igaz és mi nem. Soha nem feküdtünk le, viszont egyszer orálisan kielégítettem. Mennyi esélye van annak,hogy elkaptam? Vagy bármilyen nemi betegséget. Csak mert vele nem tudom már felvenni a kapcsolatot és ezért frusztrál.

2020. nov. 24. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elmész egy nemibeteg gondizóba egy szűrésre+nőgyógyász és kiderül van e baj
2020. nov. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Elmész egy gyorstesztre és kiderül. Nemsok rá az esély viszont de kell ez hogy megnyugodj és teljesen biztos lehess a dologban. Ha azvagy sem dől össze viszont a világ, én 5 éve élek vele, boldogan párkspcsolatba egészségesen gyermeket tervezve!
2020. dec. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Ha lenyelted akk az rosszabb mintha lefekudtel volna vele
2021. jan. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem nyeltem le,de miért lenne rosszabb?
2021. jan. 19. 07:43
 5/9 anonim ***** válasza:
20%

Mert kozosules kozben nehezebb elkapni, kell hozza vmilyen hamserules vagy ilyesni, aho bejut a virus a veraramba ,persze ez is csak akkor igaz ha nem elvez beled.

Ha lenyeled akkor meg biztos bejut a virus , a gyomorbol felszivodik es bekerul a veraramba

2021. jan. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
77%
a gyomorsav szétmarja mielott bármit is csinálhatna a virus.
2021. febr. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem rosszabb, ha lenyelte volna. A szex sokkal veszélyesebb. Oráltól nehéz elkapni, szinte lehetetlen. Menj el azért tesztre és megnyugodsz.
2021. márc. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%

Utolsó vagyok.


6 héttel az eset után, vérvételes (nem ujjbegyes) tesztre már mehetsz is. Ha az negativ akk 99.99%, h minden oké. Egy orvosi teszt sem 100%-os. Soha!

2021. márc. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
[link] itt tudsz tesztet csináltatni, ingyenes és anonim.
2021. márc. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!