Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy lehet tutira elkapni a...

Hogy lehet tutira elkapni a covidot? Belefáradtam, hogy egy családtag miatt, aki valamiért mindig pozitív újra és újra kezdik a karanténom. Így viszont, ha elkapnám vagy így vagy úgy kikerülnek a karanténból.

Figyelt kérdés
2020. nov. 24. 23:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%
Nyaljon meg valamit, aztán te is nyald meg.
2020. nov. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Tesóm már leköpött, amikor ő volt az. Mert összevesztünk, hogy bezártak miatta. Akkor se kaptam el. De ez embertelen. Most lesz egy hónap a karanténom, de ha az apám megint pozitívat csinál ismét 10 nap. Ez már maga a pokol.
2020. nov. 24. 23:13
 3/18 anonim ***** válasza:
47%
attól nem kerülsz ki a karanténból. Nálunk párom volt covidos,en voltam miatta karantenba, aztán mikot kikerültünk engem teszteltek, pozitív lett, megint mindketten karanténba kerültünk
2020. nov. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nálunk a gyógyultakat nem teszik be újra. Csak az apám gyanús, hogy az újabb munkahelyi pcr is pozitív lesz.


Ha pedig elkapom vagy ezért kerülök ki vagy mert belepusztulok. De ebből előbb utóbb elmeorvos lesz mert embertelen ennyi ideje karanténban lenni. A hivatali fickó meg megmondta, hogy minden pozitív teszt 10 nap a kontaktnak.

2020. nov. 24. 23:20
 5/18 anonim ***** válasza:
38%
De,berakják, mivel ezt a népegészségügyi osztály intézi, mindenhol. Az, hogy a munkahely csináltat magán úton PCR-t az tök mindegy, úgyis megkapják. Engem is hívtak utána és hogy ugyanúgy karantén, a velem együtt élőnek is, akkor is, ha ő már gyógyult, mivel hiaba nem betegszio meg újra, terjeszteni tudja
2020. nov. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Hidd el, hogy szabadok, akik meggyógyultak nálunk. Ketten is. Ketten vagyunk karanténban. De ezt a járványügyi szakügyintéző is mondta, hogy csak az újra pozitív és a nyomorult kontakt kap újat.


Nem tudom igazából mit tegyek mert még 10 napot nem bírok ki.

2020. nov. 24. 23:35
 7/18 anonim ***** válasza:
63%
Kérj antitest tesztet, szerintem már átment rajtad tünetmentesen. Nekem is a barátnőm full tünetmentes
2020. nov. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igen, de az alapján sem mentesülök gondolom egy újabb karantén alól.
2020. nov. 25. 00:35
 9/18 A kérdező kommentje:
De lehet elmegyek pénteken ha szabadulok. Mert 2-3 napig legalább szabad vagyok.
2020. nov. 25. 00:38
 10/18 anonim ***** válasza:
56%
Költözz külön, máris megoldódott.
2020. nov. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!