Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van olyan érv ami igaz amit...

Van olyan érv ami igaz amit állítanak a vírus tagadók vagy minden szavuk hazugság és csak a másik félnek van igaza?

Figyelt kérdés
2020. nov. 26. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
He?
2020. nov. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem például igaz, hogy a maszk kényelmetlen.
2020. nov. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Próbáld központozni a mondataid, ugyanis közel értelmezhetetlen az irományod!


SENKI nem tagadja a vírus létezését. SENKI.

Lehet, hogy jut egy- két félbolond százezer emberre, aki igen, de teljesen irreleváns az arányuk.


Olyanok vannak, akik a korlátozásokkal nem értenek egyet, mint én is.

Én is egyéni felelősségnek tekinteném a védekezést, a nyugdíjasokat viszont önkormányzatilag bonyolított bevásárlás- házhozszállítással, ingyen TV-csatornákkal, stb. támogatnám, egész napos kijárási korlátozás mellett.

Nem értem, hogy egészséges 25 évesként miért nem élhetem a megszokott életem, amikor 1 hét szaglásvesztés tünettel átvészeltem a vírust, hasonlóan a korombeliek 99%-ához.

2020. nov. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy a sars-cov2 nincsen valójában izolálva, nincs Koch postulátum.
2020. nov. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
3 szerencsés vagy. Én 28 évesként, akinek soha semmi baja nem volt, iszonyatosan szarul voltam. Most már kicsit jobb. Sok embernek nincs tünete, sok embernek van, és bárki kórházba kerülhet, ráadásul a covid mellékhatásai se túl biztatóak.
2020. nov. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2020. nov. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A mondandójuk hazugságra épül még ha vannak is benne részigazságok.
2020. nov. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én azt tartom nevetségesnek hogy egy hónapja mikor elkezdtek emelkedni a halálozási számok akkor semmi intézkedés nem volt, miközben az első körben egyből mindent zártak, mindenkit haza küldtek. Nem értem mi változott. Na meg a kijárási tilalom ez a nyolcórás ez nevetséges. Aki pl napi 12 órázik hatkor kezd hatkor végez annak pl esélye sincs arra hogy bevásároljon vagy bármi. Meg fegyveres katonák masíroznak a városokban, boltokban, miért?
2020. nov. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!