Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fulfajas lehet hogy covid?

Fulfajas lehet hogy covid?

Figyelt kérdés
Időnként jelentkezik fulfajas de elmúlik, lehet covid?
2020. nov. 28. 14:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem
2020. nov. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bármi lehet. Ha már stresszelni akarsz rajta, anyósomnál egy irtó ritka autoimmun betegség első jele volt, amibe egyébként majdnem belehalt. De jelezhet egyszerűen egy fülzsírdugót is, és az sokkal valószínűbb. ;)
2020. nov. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bármilyen tünete lehet. Honnan tudjuk? Gyakorin még egy orvos sem tudja megállapítani. Teszt kell hozzá amúgy is. Ha találkoztál koronavirusossal vagy egy haztartasba van veled együtt akkor Te is az vagy. Én perc alatt elkaptam amikor covidos közelébe voltam, maszkba. Gyorsan ellehet kapni.


Visszatérve: bármilyen tünet lehet. Én például 2 napig okádtam.

2020. nov. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5 perc*
2020. nov. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Izomfájdalom meddig tart ha covid?
2020. nov. 28. 15:30
 6/7 A kérdező kommentje:
Honnan lehet tudni hogy ki covidos a járművön?
2020. nov. 28. 17:24
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha valaki lezárja a járművet, karanténba teszi a benne levőket, mindegyiktől leveszi a mintát, arról megcsinálják a PCR-t, abból nagy valószínűséggel kiderül.


Öt éves vagy, hogy ilyen hülyeségeket tudsz kérdezni folyamatosan?

2020. nov. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!