Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki volt kovidos az egyből...

Aki volt kovidos az egyből tudta hogy covides? Más is bajban van hogy mi lehet a baja? Ez lehet a koronavírus:

Figyelt kérdés

Tünetek:

2 napig hidegrázás hőemelkedés.

Fej szem végtag fájás

Fáradság.

Szaglás elvesztése 90%

3. Napra minden elmúlt kivéve a szaglás és izlelés. Az nem jött vissza.

Teszt még 2 nap múlva.. Ismerőseim szerint ez nem az.

Válaszokat előre is K.öszi!



2020. nov. 29. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt hidegrázásom délután és egész éjjel, mellette hasmenés hányás, láz, végtagfájdalom. Plusz az egyik lábam végig feldagadt, borogattam. 3 napig tartott az egész, de borzalmas rosszul voltam, nem kértem tesztelést, nehogy bevigyenek, mert több ismerős is kórházi fertőzéstől halt meg, azok manapság halálgyárak.
2020. nov. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, se köhögés, se fulladás, se íz- vagy szagvesztés nem volt. Nem dohányzom.
2020. nov. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nemtudtam, influenzára tippeltem. Lázas voltam, hidegrázás volt, folyamatos fejfájás, a láz után állandó hőemelkedés, baromi hamar elfáradtam, hátfájdalom utána már mellkasfájdalom, gyomor és bélfájdalom, hasmenés, torokfájás és egyre jobban taknyoltam. Egyedül akkor kezdtett gyanús lenni, amikor elment az íz és szaglásom de aznap is jött meg a pozitív teszt eredményem.

Szóval lehetsz covidos, igen, simán

2020. nov. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Jobbulást!
2020. nov. 29. 20:40
 5/12 A kérdező kommentje:
Rettentő kevés személyes tapasztalattal találkoztam ahogy a netet bújtam..
2020. nov. 29. 20:41
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
Kb 5 éve volt egy durva többhetes köhögős influenzám, sokáig tartó szaglás- és ízvesztéssel. Szerintem az már a Covid egyik korai unokatestvére lehetett, nagyon elcsodálkoztam azon a szag- és íznélküliségen, még sosem volt olyanom.
2020. nov. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Rokonéknál hasonló, mint neked, 1-2 napig láz/hőemlekedés , fejfájás, közben jött a szaglásvesztés. Covid + lett 2 biztosan, de valószínű a többiek is, mert kb ugyanezek a tünetek voltak ott a családban.
2020. nov. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kösz az infót!
2020. nov. 30. 12:44
 9/12 anonim válasza:
Biztos Covid-19. A férjem negatív első tesztel okt.07.-től kb. okt.20.-ig benne volt ebben a vírusban. Negatív PCR teszt nem azt jelenti, hogy a Covid-19-cel nem volt fertőzött aki tünetekkel küzd. Szívritmuszavar, fizikai terhelésre légszomj maradt vissza. 51 éves. A betegség közben a dohányzást abbahagyta. Nem volt tüdőgyulladása. Én végig vele voltam otthon. Én, ha azokkal a lázakkal küzdöttem volna, a kórházban kötöttem volna ki. Ahogy most vissza gondolok azokra a napokra, a remegés vesz elő az idegtől. Én nem betegedtek le,pedig amikor köhögött/tüsszögött/ magas lázzal küzdött- vele voltam végig.
2020. dec. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

9es köszönöm

Mielőbbi teljes felépülést!

2020. dec. 4. 01:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!