Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mikor és hogyan hallottatok...

Mikor és hogyan hallottatok először a koronavírusról?

Figyelt kérdés

2020. dec. 1. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Utólag már gőzöm nincs pontosan. Gondolom a hírekben még januárban valami kínai vírusról, de ott ugye pár évente előkerül valami hasonló, gondoltam ebből sem lesz nagy baj.
2020. dec. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Kb egy éve már vmit lehetett hallani Vuhanról. Nem is gondoltam volna, hogy ez sül ki belőle...
2020. dec. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Valamikor Januárban, a neten olvastam a vuhani helyzetről. Akkor még azt mondták, nem fog eljutni Európába...

Emlékszem, akkoriban mennyit gúnyolódtak azokon, akik maszkot vettek, meg aggódtak a Kínából érkező csomagok miatt. Nagyot fordult a világ...

2020. dec. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

Januárban a párom főnöke minden alkalmazottnak vett egy 10 darabos nagyon menő FFP3 maszk szettet.

Én is januárban vásároltam egy 50 db-os sebészi szájmaszkot akkor még háromezerpárszáz forintért...(évek óta használtam a maszkt influenzaszezonban, csak akkor még hülyének néztek a maszkhasználat miatt az emberek..:D )

Na hát ha tudtam volna, hogy mi lesz akkor 5 dobozzal veszek..

Anno kicsit furcsálltam a párom főnökének a reakcióját Vuhanra, de mindig azt mondogattam, hogy most nevetgélünk rajta, meg furcsálljuk, de a végén lehet neki lesz igaza, és tessék...

2020. dec. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"50 db-os sebészi szájmaszkot akkor még háromezerpárszáz forintért"


Az durva összeg már akkor is. Most is iszonyatos ára van, a patikába is 4900 ft 50db. BlackFriday napokon szlovákiából rendeltem maszkokat. 790 volt egy doboz. Ugyanaz, mint amit itthon a patikába kapsz. 30 dobozzal berendeltem, adtam másnak is belőle.

2020. dec. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Tavaly ősz lehetett, híroldalakon és a Kínából rendelős oldalakon, hogy annyi idő alatt elpusztul a csomagban.
2020. dec. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Évtizedekkel ezelőtt. Akkor is volt valami hasonló járvány, amit koronavírus okozott. Mondjuk akkor nem csinált belőle ekkora ügyet a média meg a politika.
2020. dec. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

Én pontosan tudom

Január 13-a volt. Megérkeztem reggel 7:15-kor a munkahelyemre. Leállítottam a motort, még szedelőzködtem, fogtam a táskámat, hogy megyek be az épületbe. Útközben nem figyeltem az adásra, Balázsék mentek (Rádió1). Amikor már szálltam volna kifelé, akkor esett le, ahogy Balázs mondja: 10 milliós várost zártak le Kínában.

Én már akkor tudtam, hogy itt nagyon nagy baj lesz. Csak azt hittem, hamarabb elterjed. Lehet, túl sok katasztrófafilmet nézek. Biztos.

2020. dec. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Suliban február körül beszélgettek a fiúk erről a vírusról, ami miatt "random halottak vannak az utcákon"

Legalábbis akkor ők így beszéltek erről

2020. dec. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Pontosabban fogalmazva Kínában halottak vannak az utcán, annyira pusztit.

Ezzel ijesztgették egymást, mi lányok meg csak néztünk hogy miről beszélnek

2020. dec. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!