Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hány nap után jött ki rajtatok...

Hány nap után jött ki rajtatok tünet miután találkoztatok Covidossal?

Figyelt kérdés

Vagy hány nap után jött ki rajtatok tünet miután egy szúrópróba szerű gyorsteszt pozitívat mutatott nálatok?

Van köztetek olyan aki hasonlóan járt?

Kinél mikor jött ki az első tünet, illetve mi volt az?



2020. dec. 1. 19:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%

Szia!


A férjemen 4 nap után,rajtam + 3 nap után jött ki.

2020. dec. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
és mi volt az első tünet?
2020. dec. 1. 19:45
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
ja,bocs első vagyok,nem válaszoltam még egy kérdésedre.Az első tünet a hőemelkedés és általános rossz közérzet volt,aztán a köhögés,és 4 nap után az íz-és szaglásvesztés.Aztán ez váltakozott,utána hozzá jött még a gyengeségérzet,magas pulzus,és hasmenés.
2020. dec. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Több esetben is találkoztam olyan személlyel, akinek pozitív lett a tesztje. Soha nem kaptam el és semmi bajom nem lett tőle. Az hogy találkozol covidossal nem jelenti azt automatikusan, hogy el is kapod.
2020. dec. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
hát igen csak a gyorstesztem ugye pozitív lett utána, csak azért kérdeztem, mert kíváncsi vagyok hogy kinél mikor jöttek az első tünetek..
2020. dec. 2. 12:48
 6/14 anonim ***** válasza:
55%
Tegnap este belázasodtam, elég ramatyul éreztem magam. Ma nem megyek dolgozni, de honnan tudhatom, hogy ez covid vagy nem? Veszélyeztetett kategóriába sorolom magam, cukorbetegként, és egy nagy nyaki műtétböl, (rákból) 2 éve gyógyuló félben.
2020. dec. 8. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

Szia 6-os!


Első körben hívd föl a házidokidat,és kérj tőle tesztet.Ragaszkodj hozzá az előzmények miatt!

Gyors gyógyulást!

Üdv,1-es voltam.

2020. dec. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, felhívtam, persze, tesztelni fognak 2 napon belül, és nem mehetek sehova. Nappal jobban voltam, csak a fejem fájt, és fáradtságot éreztem, de estére már nátha, orrdugulás jött, és durván rázott a hideg, aztán megint belázasodtam.
2020. dec. 9. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok, amíg tudok dolgozni, én megtehetem itthonról, megbeszéltem a főnökömmel, de a párom el akar költözni pár napra, hogy ő mehessen dolgozni, mert ő szakács, és azt itthonról nem tudja megoldani, ráadásul próbaidős, fontos lenne, hogy megmaradjon a munkája, és így tudna nekem is segíteni, hogy szabad kijárása lenne bevásárolni nekem is. Szerintetek ez jó ötlet?
2020. dec. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen!


Nálam is ezek a tünetek voltak inkább,erős megfázásos tünetek inkább,míg a férjemé inkább a száraz köhögés.


Szerintem nem ártana első körben miután elköltözött a párodnak is egy tesztet csináltatnia,mert például a sógorom nagyon beteg volt,a párján semmi tünet,és a vérteszt szerint Ő is átesett rajta,tehát fertőző volt.

2020. dec. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!