Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van bármilyen kinti kiülős...

Van bármilyen kinti kiülős bárt Budapesten, ahova lehet menni most a Covid alatt és nyitva van estig?

Figyelt kérdés

2020. dec. 2. 16:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs, mindennek zárva kell lennie. Akár benti, akár kiülős. Csak elvitelre szolgálhatnak fel bármit.
2020. dec. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
De jó, hogy ez a legnagyobb bajod...érthetetlen...
2020. dec. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ki ülhetsz/ülhettek nyugodtan, de kiszolgálás nem lesz.

Ja, és ne csoprtosuljatok (az is tilos), este nyolcra pedig haza kell érni.

2020. dec. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
az ilyenek miatt örülök, hogy végre szigorítottak...
2020. dec. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, barlanglakó vagy? Mert, ha nem, akkor nem nagyon szabadna felmerülnie egy ilyen kérdésnek.
2020. dec. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk lehet neki van igaza, mert nekem úgy lett pozitív a gyorstesztem ,hogy kb sehová nem mentem es mindenre odafigyeltem...
2020. dec. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Képzeljétek heti full time élelmiszer boltban dolgozom egész nap maszkban emberek között és bármikor megfertozodhetek. Urambocsá, hogy egy kicsit probalnek kikapcsolodni. Senkinek semmi baja nem lesz attól, hogy kint ülök és iszogatok valamit. De bocsánat, hogy felmertem tenni ezt a kérdést!
2020. dec. 2. 20:34
 8/8 anonim ***** válasza:

megértelek , hát én is ki vagyok már, de akkor üljetek össze skypon..vegyél piát és tök jól be lehet rúgni, bulizni bármi...vagy akkor otthon...az miért nem jó?

Vagy elmenni kirándulni valamerre maszkban...fantázia kérdése..

2020. dec. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!