Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Létezik, hogy visszaestem a...

Létezik, hogy visszaestem a covid miatt?

Figyelt kérdés

Kb két hete lett pozitív tesztem, megfázásos panaszokkal, igazából nem is gondoltam volna, hogy covidos vagyok. Aha, rá 2 napra jött a fekete leves..2 nap folyamatos láz, gyengeség, 1 nap szusszanás, majd folyamatos mellkasi nyomás, enyhe fájdalommal, nonstop magas pulzus, légszomj. 3 napig tartott, néha azt hittem meghalok, de elmúlt, szinte egyik napról a másikra.

Néhány napig már egész jól voltam, tegnap este óta azonban ismét tapasztalom ezt a mellkasi fájdalmat, nyomást, és a magas pulzust...nyugalmi helyzetben is úgy érzem ki akar ugrani a szivem.

Ma vesznek egyébként pont tesztet ismét, hogy pozitív vagyok-e még ( a betegség 14. napján vagyok).

Ez még lehet covid? Vagy szövődmény? Vagy túllaggódom?

Előre is köszi a válaszokat.

26L



2020. dec. 3. 08:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
3%

Ez a légiós betegség, már nincs COVID fertőzés, most csak kampányolnak ezzel.

[link]

2020. dec. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
3%
A maszk miatt vagy beteg ebben a párás időszakban különösen veszélyes. Már fél óra alatt is teljesen átnedvesedik. Ahogy az #1-es írja.
2020. dec. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

2-es több szempontból is nagyon nagy butaságot írsz..:D hát ez a szerencsétlen nem mehet ki az utcára, karanténban van minek hordana maszkot?

Az 1-es meg hát :D na mondjuk ezt még nem hallottam ezt a felvetést..

Kedves kérdező, ez nagyon jellemző sajnos a Covid lefutására , hogy egyszer jobban vannak, aztán visszaesnek.

Remélhetőleg most már túl leszel rajta!

Jobbulást!

2020. dec. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Hát mostanában nem volt maszk rajtam, az biztos...:D

Amúgy a covidtagadók, voltak már igazoltan covidosak?

Csak hogy még mindig nem hiszik el hogy ez egy létező vírus, ami ráadásul elég gáz tud lenni..

Mindenesetre köszönöm a válaszokat!

2020. dec. 3. 09:48
 5/14 anonim ***** válasza:
23%
A #3-as egy fizetett agymosás volt. Mert már nem csak a médiában vannak.
2020. dec. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A gyorstesztem negatív lett.:)
2020. dec. 3. 13:18
 7/14 anonim ***** válasza:
55%
Naaa gratula...én is ma várom, elvileg hamarosan jönnek tesztelni.
2020. dec. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Remélem neked is az lesz, szorítok neked!:)

Amúgy viszont a mellkasi tünet meg ugyanúgy megvan, és ez azért picit aggaszt...

2020. dec. 3. 15:40
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

Hogy vagy most? Csináltak PCR tesztet is?

Remélem hogy most már nemsokára meggyógyulsz rendesen, kitartást, jobbulást!

Én is pont próbálok kijönni belőle, nekem is 2 hete kezdődött.

2020. dec. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
70%
Szia, sajnos azt kell, hogy mondjam, hogy lehetseges, hogy meg mindig covidos vagy. Nekem is hasonlo volt. Elso mintavetel elott egy hettel volt az elso tunetem, aztan lassan elmultak, par nap tunetmentesseg, es ujra elojott. 2. Tesztnel mar volt gyorsteszt. Az negativ, pcr pozitiv. Par nap alatt elmultak megint a tuneteim. Tegnap vettek 3. Alkalommal a mintat, es minimal tuneteim pl izomfajdalom ritkan meg van. Remelem csak 'szovodmeny' ami hamar alabbhagy, es nalad is csak az, es negativak leszunk :)
2020. dec. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!