Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kinek lett fals pozitív...

Kinek lett fals pozitív gyorstesztje?

Figyelt kérdés

A hivatalos gyorsteszt és a PCR negatív lett.

Viszont mindenhonnan azt hallom, még a mentősöktől is, hogy nagyon nagyon ritka a fals pozitív gyorsteszt, mert általában ami pozitív az tutira pozitív, maximum annyiban nem megbízható, hogy gyakrabban ad fals negatív eredményt..Kíváncsi lennék hányan jártak még így rajtam kívül és hogy valóban ritka e?



2020. dec. 4. 21:32
 1/5 Metionin ***** válasza:
31%
Anyámnak. Az immunpreci pozitív lett, a pcr negatív, tünet semmi. Az imunpreci olyan mint a terhességi teszt, előfordulhat hogy az immunglobulin ráragad valami olyanra is amire nem kéne és fals pozitívat ad. Fals negatívat nem ad, hanem olyan szokott lenni hogy az illetőben még aktív a fertőzés és nem termel antitestet, így nincs mit kimutatnia az immunprecinek. Ott nem a teszt rossz csak nem megfelelő időben csinálják. Én azt mondom hogy ha valaki tünetes akkor egyből mehetne pcr-re mert az immunpreci vagy kimutatja abban a stádiumban vagy nem.
2020. dec. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
86%
Kötelező is a pcr, ha tünetes, de a gyorsteszt negatív.
2020. dec. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem teszteltek, de a gyorsteszt és a PCR is negatív lett :)
2020. dec. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és neked is pozitív lett előtte a gyorstezst?
2020. dec. 11. 08:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lett pozitív.
2020. dec. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!