Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Covidot kaphatunk e ha a...

Covidot kaphatunk e ha a munkahelyen a wc nincs takarítva és fertőtlenítve?

Figyelt kérdés
2020. dec. 4. 21:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahol nincs bormális fertőtlenítés ott több esély van bármit elkapni, ezért kéne fertőtleníteni egy mosdót vírus helyzet nélkül is kéne főleg egy olyan helyen ahol többen használják .
2020. dec. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem nyúlsz és nem érsz semmihez, akkor nem kaphatod el a Covidot.

Ha nem így használod, akkor viszont bármit elkaphatsz ott!

2020. dec. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát takarítsd ki.
2020. dec. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Eloveszed az alkoholos kezfertotlenitot. Amugy nem ulsz ra.

Cseppfertozessel es a feluletrol szajhoz, orrhoz, szemhez nyulva terjed. Ha nem kohogott, hanyt, fosta szet a vecet valaki elotted, akkor maszk, kezmosas, es zero veszely.

2020. dec. 5. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja..ja.

Csak maszkon keresztül pisáljál...

2020. dec. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 effre válasza:
Szerintem a munkahelyen ilyenkor kellene szót emelni .Én személy szerint larmat csapnek:) Ha nincs takarító akkor nyavalygas nélkül haladéktalanul összefogni kitakarítani,fertotleniteniést nemcsak a covid miatt!! elvégezni, szigorú higiénia betartását megkövetelni. Olvass utána mi mindent vihetsz haza !!!
2020. dec. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen én is kivertem a balhét, mível régi bútordarab vagyok meg mertem tenni. Míg a többiek hallgatnak. Igéret az van hogy jobban odafigyelnek.
2020. dec. 9. 20:25
 8/9 effre válasza:

7

nagyon jól tetted!

Habár sajnos sokszor csak egy ideig működik az ilyesmi ,amig az irgumburgum hatása tart ,aztán lazul a fegyelem .

Szurkolok,hogy hosszú távon sikerüljön betartatni.

pl kiírhatsz egy humoros táblát is - időnként cserélve a szöveget , akkor nem lesz kellemetlen az újbóli figyelmeztetés .


[link]

2020. dec. 10. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igenis volt megdorgálás! A WC takarítását rábízták másra.
2020. dec. 10. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!