Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A Béres Csepp hatékony lehet...

A Béres Csepp hatékony lehet a Covid ellen? Persze nem maga a vírus ellen, hanem mint immunerősítőként.

Figyelt kérdés
Használja e valaki amúgy? Vagy kiegészítésként IMMUNERŐSÍTŐNEK a jelen helyzet miatt?

2020. dec. 9. 14:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Nekem mindig jó volt immunerősítésnek, amikor szedtem. Jól tudom tesztelni, mert normálisan szeptembertől áprilisig meg vagyok fázva. :D Mostanában nem szedem, csak a D-K-vitamint tolom magasan és az is jónak bizonyul, de mivel kevésbé vagyunk kitéve vírusoknak, nem biztos hogy a vitaminnak köszönhetem.
2020. dec. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
20%
Minden akkor jó,ha hiszel is bent.
2020. dec. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%
Mivel immunerositesre lett kitalalva, ezert nyilvan jo. De attol meg nem garancia semmire. En viszont az izet gyulolom, barmibe rakom, nem birom meginni, szoval en mas vitaminokat szedek.
2020. dec. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%

Én novembertől egészen márciusig szoktam szedni napi 10 csepp, minimum 1000 mg C-vitamin, van, hogy többet is beveszek, és 2000 NE D-vitamin kíséretében, nem betegszem meg. Plusz Lenkei életerő multivitamint is szedek napi 2 tabletta.


Tavasszal nem lettem beteg, akkor tovább szedtem, kb, ha jól tudom április végéig. Most ősszel eddig semmi bajom nem volt.


Viszont arra is oda kell figyelni, hogy ne csak testileg, hanem lelkiekben is erősítse magát az ember, pl. stresszkezelés és ne rettegjen állandóan, mivel ezek gyengítik az immunrendszer erősségét.

2020. dec. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
27%
Mivel erre nincs klinikai bizonyitek, ez egy marketing kamu.
2020. dec. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%

#5


Milyen típusú gyógyszer a Béres Csepp belsőleges oldatos cseppek és milyen betegségek esetén alkalmazható?

Nyomelempótlás:


- Az immunrendszer működésének, a szervezet ellenállóképességének támogatására, Pl. meghűléses megbetegedésekben, influenza idején;

- hiányos táplálkozás (pl. speciális diéták, fogyókúra, vegetarianizmus), jelentős fizikai igénybevétel esetén,

- fáradékonyság, étvágytalanság, elesettség, gyengeség, álmatlanság esetén, illetve e panaszok megelőzésére; betegségek, műtétek után a felépülés elősegítésére,

- kiegészítő terápiaként tumoros (daganatos) betegségben szenvedők általános állapotának, közérzetének javítására.

[link]

2020. dec. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
35%

#6: A Beres Csepp gyartojanak sajat honlapja, ahol a gyarto azt sorol fel amit akar (jogi kereteken belul), tovabbra sem tudomanyos bizonyitek.

Letezik-e olyan tanulmany, ami megmutatja, hogy a Beres Csepp szedese "tamogatja" (akarmit is jelentsen ez) a "szervezet ellenallokepesseget pl. meghules, influenza idejen"?


Mindenki azt szed amit szeretne, mindenki abban hisz amiben szeretne. Maximum a penztarcaja banja (nem hinnem, hogy az egeszsegre karos lenne).

2020. dec. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Salx Narval ***** válasza:
77%
Túlsúlyos és mozgásszegény életmódot élő emberek óvatosan szedjék mert rendesen hizlal, ill próbáljanak ne csak a készítmény erejére hagyatkozni, fontos az életmódváltás is. Betegségből való felépülés időszakában biztosan hatásos mert a csont és bőr ismerősömet 1 hónap alatt normál testsúlyra hozta, nyilván azzal a hatásával, hogy étvágyjavító . Ezen felbuzdulva egy másik ismerős is elkezdte szedni akinek mondjuk nem tettek jót a plusz kilók.:D Én csak egy üvegcsényit szedtem be a kapott maradékból, így nyilván személyes tapasztalatom nincs, hát, kb ennyit tudok mondani mások tapasztalatai alapján.
2020. dec. 10. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
72%

#8

Én egy grammot nem híztam tőle. Ez szerintem butaság. Nem ettől hízik az ember.

Sőt, mikor a beteg anyukám itta, aki betegsége miatt 42-ről lefogyott szerintem 30 kg-ra, se hízott.

2020. dec. 10. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Salx Narval ***** válasza:
Hát, előfordulhat, hogy csak "kombináltak" az ismerőseim, ill az is lehet, hogy nem mindenkire egyformán hat. Nem tudom.
2020. dec. 11. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!