Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Merkely miért fújja megint a...

Merkely miért fújja megint a hülyeségeit a 2 millió magyar fertőzöttről?

Figyelt kérdés
Az összes magyar és külföldi nagy tömegű teszt azt mutatja, hogy a fertőzöttség aránya mindenfelé 1,5-3%. Még ha nagyvonalú vagyok és 5%, akkor sincs több fél milliónál, de a valóság inkább a 250 ezer körüli. Folyamatosan elsüti ezt baromságot, hogy itt 10-ből 9 tünetmentes és ezért meg sem találják. Egy SOTE rektornak nem kéne értelmesebbnek lennie?
2020. dec. 9. 21:21
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem minimum 10x annyi fertőzött van, mint a közölt adatok. Nézzük az én példámat: Covid pozitív lettem. Szoros kontaktjaim: férjem, 2 gyerekem, anyám, apám, tesóm, 3 közvetlen munkatársam, fodrászom. + családjuk. Mindenkinek voltak enyhe, de tipikus tüneteik, senkit sem teszteltek le. Így soha nem derül ki, hogy ki fertőződött meg rajtam kívül.
2020. dec. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De miért nem igazolják ezt soha a tömegtesztelések?
2020. dec. 9. 22:14
 3/9 anonim ***** válasza:
16%
Kb elértük a plafont. Én Budapesten szartam minden korlátozásra, edzőterembe jártam, jártam külföldön elég sokat, mégsem lettem COVID-os, pedig 100%, hogy kellett jónéhány hordozóval találkoznom.
2020. dec. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
#3-as nem lettél, vagy nem tudsz róla? Tudok olyan helyről, ahol több mint 5 tünetmentes covidos volt egy tanári karban.
2020. dec. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező:Milyen tömegtesztelésről beszélsz? Ez nem az..
2020. dec. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#3-as vagyok. Mivel kimaxoltam mindent, ami kockázat, én is erre gyanakodtam. Idén már a második negatív szerotologiai tesztem van meg.
2020. dec. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

Ja, ami pedig akkor negatív, ha:

- még nem kaptad el

- már elkaptad, de nem termeltél antitestet

- már elkaptad, de az antitestek már eltűntek

2020. dec. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Mengele egy lefizetett kókler. A szívsebészethez lehet hogy nagyon ért, de vírus ügyben eladta a lelkét az ördögnek.
2020. dec. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

5-ös.

A szlovákoknál kb 1 hónapja, nálunk 1 hete az a 180 ezer teszt.

2020. dec. 10. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!