Vakbélgyulladás?

Figyelt kérdés

Kb 4 órája, hogy éreztem elkezdett fájni jobb oldalt a hasam alja. Nem nagyon foglalkoztam vele, mert szinte minden hónapban így vagyok.

Csakhogy, éreztem mintha valami szétdurrant volna a hasamban, most pedig baromira beparáztam.. hajlamos vagyok magamnak bebeszélni dolgokat.

Most kicsit kezd elmúlni a fájdalom, kevésbé érzem.


Illetve kihagytam, amikor köhögök a fájdalom erősödik, járni tudok, gond nélkül.


2020. dec. 13. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

A vakbélgyulladás iszonyúan fáj. Azonnal fordulj orvoshoz.

Menj az ügyeletre.

2020. dec. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%

Ha valaki ki tud ide irni kerdest, oda altalaban nem kell mento, sem ugyelet, hanem raer holnap rakerdezni a haziorvosnal, ha rosszabb lesz, vagy nem mulik, de valoszinuleg addigra el is felejted.

Fizikai fajdalomszerurn durrant szet, vagy puffadtal elotte? 10-es skalan mennyire faj? A minden honapon azt erted, hogy menstruacio miatt? Ha nem, miert nem vizsgaltatod ki? Kronikus fajdalommal szinten nem az ugyeletre kell menni, mert a halaszthato betegek meg bekeidoben is viszik el az idod az eletveszelyes allapotuaktol.

2020. dec. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A vakbélgyulladás valóban rendkívül fáj, az megkülönböztethető egy rendszeresen jelentkező fájdalomtól. Én anno nem tudtam leállni a hányással kb...

Itt többet a tünetekről:

[link]


HA csak a gyanúd is megvan, hogy az, hívd fel a mentőket, mert nem játék ez az állapot. A diszpécser először is kikérdez, és ha tényleg baj van, ő tudni fogja.

2020. dec. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat!

Puffadtam előtte, 10-es skálán olyan 8-nak mondhatom.

Mensi nem lehet mert még korai, viszont félidőben vagyok, tehát gondoltam arra is, hogy lehet amiatt fájt.

Holnap mindenféleképpen megyek az orvoshoz!

2020. dec. 13. 22:42
 5/6 anonim ***** válasza:

"Puffadtam előtte, 10-es skálán olyan 8-nak mondhatom."


Hányinger, hányás, stb. nélkül?


"Holnap mindenféleképpen megyek az orvoshoz!"

Ha nagyon durva, akkor most kellene telefonálni.

2020. dec. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Semmi egyéb nem jelentkezett a fájdalmat kivéve, amint éreztem a kis durranást a hasamban enyhülni kezdett.

Mostanra már nem érzek semmit, elmúlt.

2020. dec. 13. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!