Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » (Muszáj megkérdeznem). Ti...

(Muszáj megkérdeznem). Ti mennyire hisztek ebben a covid-19ben és mi a véleményetek a helyzetrő)?

Figyelt kérdés
Több oldalon néztem körül, mint a "vírustagadók", mind a "vírushívők" álláspontját. Szeretném a ti véleményetek is megnézni erről.

2020. dec. 13. 23:24
A kérdező szavazást indított:
Én teljes mértékben hiszek
Én hiszek, de szerintem túl van hangsúlyozva
Én hiszek, de szerintem nagyon gyenge vírus valójában
Nem hiszek benne, szerintem hazudnak
Nem hiszek benne, tagadom a vírust
Nem hiszek benne, szerintem más dolog van a háttérben
Nem hiszek benne, szerintem egy megtervezett átverés
50 szavazat
1 2 3
 1/25 A nagy Levin ***** válasza:
70%
Alapvetően olyasmi vírus, mint az influenza, csak az a probléma, hogy gyakrabban és súlyosabb formában alakulnak ki szövődmények.
2020. dec. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
60%

Nem tagadom a virust, de oltárian fel fújták. Az influenza is rosszabb ennél.

Minden amit eddig láttam, tapasztaltam stb alapján mondom.

Úgy gondolom valami okuk volt ennyire felnagyitani ezt a vírust, ami majd idővel kiderül, hogy mi volt.

2020. dec. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
62%
Nem hiszem, hogy egy olyan nagyon nagy és veszélyes vírus, de mivel könnyen fertőz és nincs még rá oltóanyag, megértek egyes intézkedéseket. Az ide-oda táncikálást, hogy most akkor enyhítünk, szigorítunk, nem mondjuk meg mi van valójában, sumákolunk, azzal nem értek egyet és nem értem meg őket.
2020. dec. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
82%
A vírusban hiszek. A politikusokban nem. A jó célban meg pláne nem.
2020. dec. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
66%
Nem szavaztam, mert a tudomány nem hit kérdése... Ha tagadom a grvitációt, attól változik valami? Azt se mondhatom, hogy hiszek benne, mert csak hipotázisekben lehet hinni, a tények azok tények. Pontosan lehet a sars-cov-2 vírusról tudni mindent, minden adat nyilvános, sőt az alapból fizetős ("csak előfizetőknek") tudományos szaklapok is szakadon letölthetővé tettek minden covid-dal kapcsolatos cikket. Csak el kell olvasni...
2020. dec. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
63%
Számomra abszurdum, hogy az embereknek ez hit, nem hit kérdése. Van vírus, van járvány, van sok súlyos beteg. Legalábbis a Covid ito-n bőven, ahogy minden nap látom. Én is átestem rajta náthaszerű tünetekkel. Valaki meg már nem hagyja el a kórházat.
2020. dec. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
32%
Annyian mondják, hogy az influenza is súlyosabb... Csak semmivel sem tudják alátámasztani xD
2020. dec. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
46%
Miért a politika mivel támasztja alá, hogy a COVID veszélyes! Maga a járvány hazugság. Innentől, minden a járvánnyal kapcsolatos dolog hazugság. Anyagi érdekből erőltetett valami. Hogy belénk diktálják a védőoltásnak hazudott valamit. Ami mögött hatalmas pénzek mozognak. Vagyis igazi hadjárat, diktatúra, erőszak, megfélemlítés, súlyos korlátozások, propaganda.
2020. dec. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
55%

Igen, tudjuk 8as, hogyne.

De te legyél kemény, bassz ki velük, és ne oltasd be magad.

Majd megtanulják, hogy a nép az úr 😂😂

2020. dec. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Ypszilon1980 ***** válasza:
41%
Azt azért ne felejtsük el, hogy ez a bizonytalanság a vírussal kapcsolatban azért vannak, mert nem egyértelműek az intézkedések és az adatok is hiányosak. Ettől még létezik és bár nem ITO-n vagyok, de nálunk is sok eset van.
2020. dec. 14. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!