Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Viszatér a szaglás és ízlelés...

Quatermain kérdése:

Viszatér a szaglás és ízlelés a fertőzés után?

Figyelt kérdés
COVID-19

2020. dec. 15. 17:56
 1/9 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia, Több ismerösöm átesett már a Covid 19-en, sokára jött vissza teljesen az izlelès ès a szaglás is mindenkinèl! Minden jót!
2020. dec. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy olvastam, a covid csoportban, hogy mindenkinek vissza jött. Van akinek előbb, van akinek hetek, hónapok múlva. Neked is elment? Hányadik napon?
2020. dec. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Azt se tudom mikor kaptam el, csak szaglásom nincs 2-3 napja.
2020. dec. 15. 18:02
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 4 napig nem volt szaglásom, férjemnek 2 napig. Ízlelésünk nem ment el. Mindketten igazolt fertőzöttek voltunk.
2020. dec. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 Ezenkívül még volt valami tünetetek? Hány évesek vagytok?
2020. dec. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. Férjem 41 éves, 1 délelőtt szédült és fájt a feje, majd pár nap múlva elment a szaglása. Nekem (36 éves vagyok) 1 napig tartó extrém fáradtság (19 órát aludtam, inni hoztak be, és ennyi), rá 5 napra szaglásvesztés és 2 hétig néha köhögtem (sima hurutos köhögés). 6 éves lányom egy éjszaka volt lázas(39,8), 9 éves lányomnak kötőhártya gyulladása lett. Nagyon remélem, hogy a gyerekeken is átment, őket nem tesztelték.
2020. dec. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Én már lassan 2 hónapja nem érzek szagokat.
2020. dec. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
En 3,5honapja nem erzek szagokat.1honapja kb gumiszagot erzek mindennek. 2 hetig erosen kohogtem es hoemelkedesem volt mikor elvesztettem a szaglasom.kivancsi lennek, h mit mond az akinek visszajott a szaglasa ennyi ido utan
2020. dec. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

21 vagyok 2-3 hétig voltam nagyon rosszul lázas voltam kb 1,5 héten keresztül kohogni halistennek nem kohogtem pedig sajnos régóta dohányzom... Viszonyt légszomjam többször is volt. Mellé a borzasztó közérzet levertség nem tudom mihez hasonlítani érzés... Mint egy influenza 10×rosszabb verziója olyan volt... Persze a szaglás az első hét után elment és azóta se jött vissza lassan 3 hónapja... Páromnak 3-4nap volt kb 1-2honap után vissza is jött szaglása és az ízlelése is...


Amúgy mindent IS fertőtlenítettünk. élelmiszerek csomagolását szatyrokat kocsit kilincsek telefonok sose voltak ilyen tiszták:D meg ahh sorolhatnám már néha a fertőtlenítőtől köhögtünk/öklendeztünk.... Hiába túl vagyunk rajta sajnos kb belénk égett a kényszeres fertőtlenítés. Remélem ha minden oké lesz az országban és világ szintén minden a régi lesz kinőjjük ezeket a járvány szokásokat...kitartást mindenkinek 🤞

2021. jan. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!