Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 25 évesen regisztráció koronav...

25 évesen regisztráció koronavírus oltásra?

Figyelt kérdés

Bár nagyon félek a koronavírustól , még nem tudom hogy beoltatom e magam , de attól regisztrálhatok? Mert jelenleg bizonytalan vagyok ezzel az oltással , de azért nem zárnám ki azért a lehetőséget de gondolkodok rajta.

Vajon nem lesz furcsa azoknak akik ezeket az adatokat nézik hogy regisztráltam? Az adatokkal nem élhetnek vissza?



2020. dec. 17. 10:41
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
55%
🙈🙉🙊
2020. dec. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
67%
Nem lesz fura, sőt örülni fognak neked, hogy jelentkeztél! Eggyel kevesebb..
2020. dec. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
31%
Az adatokkal nem elhetnek hivatalosan vissza, tudod GDPR meg minden. Amugy mivel elso korben az idosek, egeszsegugyi dolgozok, kronikus betegek fogjak megkapni, ezert ha regisztralsz is, szerintem mire sorrakerulsz, el fog telni vagy 1 ev is, es lehet addigra mar kotelezo lesz mindenkinek.
2020. dec. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
29%

Én még nem néztem utána. De szerintem bárki regisztrálhat. Haltak meg azért fiatalon is. Ha mondjuk elhízott vagy, lehet komolyabb okod rá.


Egyébként mivel élnének vissza? Neked önbizalmi hiányod is lehet. :D Akik országok között járkálnak munka vagy más okból kifolyólag eddig is beoltatták magukat minden szarral ami létezik (főleg ha Afrikába, Közel-keletre is mentek).


Gondolom most is ez lesz és közöttük is sok a fiatal. Nem leszel egyedül valszeg még fiatalabb is lesz aki beoltatja magát.

2020. dec. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
64%
Én meg azt hittem, hogy a fiataloknak több eszük van.
2020. dec. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
63%
Mennyi pénzt kaptál a kérdés kiírásáért?
2020. dec. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
70%
Lőtéri kutyát nem érdekli hány éves vagy. :D
2020. dec. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
75%
Persze, regisztrálj csak. Hiszen minél több embert sikerül önként beoltatni annál nagyobb az esélye, hogy talán mi megúszhatjuk a kötelező oltást.
2020. dec. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem te minden mástól félsz, nem az oltástól....
2020. dec. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
64%
Regisztrálhatsz, persze. Elérhetőségeket nem kell feltétlenül megadni.
2020. dec. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!