Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hány covid halott lesz karácso...

Hány covid halott lesz karácsony ünnepre illetve szilveszterre?

Figyelt kérdés
Szerény tippem szerintem 100. Szerintetek?

2020. dec. 19. 21:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%

Amennyit bekamuznak.

[link]

2020. dec. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Ezt sosem fogjuk megtudni. Mert nem úgy működik, hogy 24-én találkozik a rokonság és 25-én mindenki meghal. Sőt azért az a ritkább, ha valaki pár napon belül belehal. Akik pedig január elején-közepén-végén meghalnak, azokról sose fog kiderülni, hogy karácsonykor fertőződtek-e meg.

(Családtag is pozitív volt, már kb 10 napja voltak tünetei, mire tesztelték és meglett az eredmény. Attól, hogy egy szombati napon került fel a "listára", mint új fertőzött, valszeg már másfél hete az volt)

2020. dec. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
154
2020. dec. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Amennyit akarnak. Bármilyen számot, statisztikát oda lehet írni...!
2020. dec. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%
Egy sem. Az öszzhalálozás semmivel sem több, mit a korábbi években, tehát semmi másról nem szól az egész, csak arról, hogy ráfogják a covidra azokat a haláleseteket is, ahol a valódi ok az alapbetegség.
2020. dec. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

#5-ös:


Ez az elmélet novemberben megdőlt.


[link]


A válasz: sajnos sokan. És nem értem, ezen mi viccelődni vagy tagadni való van.

2020. dec. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Volt valamelyik nap az elhunytak között egy 19 éves fiú gombás és bakteriális fülgyulladásból eredő agytályog miatti halálozással. Cecília elmondta, hogy a srác eleve a tályog miatt volt kórházban, az állapota az élettel összeegyeztethetetlen volt. Csak a plusz vizsgálat igazolta nála a koronát. Az ilyen eseteket nem kellene belevenni szerintem, csak a pánikot fokozzák. Mindezek mellett ide a városba(Nyíregyháza) most hoztak 2 halotthűtő kamiont. Persze tagadják, hogy a helyzet ennyire tragikus lenne.

Szóval nem tudom. Mire elkezdődne a suli, nagyon meg fog ugrani minden szám

2020. dec. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
22%
Teljesen random vannak a számok.
2020. dec. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 everlight ***** válasza:
47%
SEmmi jelentősége azok után,hogy csődben az ország,ha tényleg veszélyes lenne már a fél emberiség meghalt volna,de tönkretenni az embereket anyagilag,szellemileg nem indokolt,az emberek 99 százaléka úgy is túlélné az az 1 százalék meg úgy is megpusztul,ezért felesleges bármi korlátozás
2020. dec. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
44%
#7: Tegnap egy 83 éves férfi halt bele a covidba, igaz alapbetegségként volt petefészek gyulladása is.
2020. dec. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!