Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Meddig marad az ember szerveze...

Meddig marad az ember szervezetében a koronavírus?

Figyelt kérdés

Mindenkinél más? Vagy hogy van ez?

Pl egy 20-25 éves embernél a tünetek elmúlása után még fertőzhet? Vagy egy 50 körüli embernél?

Na most engem karanténba tettek (13-tól, és 23 éves vagyok) nem éreztem ízeket szagokat, de csütörtöktől ezek szépen lassan visszatértek, nem 100%-os,de egész jól érzek.

23-an szerdán jár le a karantén, fertozhetek?



2020. dec. 20. 10:47
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem ugy van, hogy a 10 napos karanten utan ha fertozott voltal kell egy teszt, ami negativ? Szerintem ez lenne az esszeru. De gondolom akkor ezt az alapjan hoztak meg, hogy max 2 hetig okoz tuneteket, vagyis addig fertoz, ha eltunnek a tuneteid, nyilvan a virus sincs mar benned. Persze az izles szaglas 2 honap is lehet mire vissza jon, en ezert csinaltatnek tesztet ilyenkor is.
2020. dec. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

Nem kell teszt. Nekem sem lesz, mert nem dolgozok.... Erre varrj gombot!

Innentől kezdve meg szopjam ki a kisujjamból, mikor mehetek haza anyukámhoz...

10 napja vagyok beteg.


A férjemnek kér a cég tesztet.

2020. dec. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
Ha nincsenek tüneteid, akkor nem fertőzöl. A maszkbetegség amúgy sem fertőz.
2020. dec. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a maszk betegség 3-as?
2020. dec. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
34%
A maszkbetegség a Legionellosis, vagy légkondi betegség. Ennek ugyanolyan tünetei vannak, mint a koronavírus fertőzésnek.
2020. dec. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!