Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Létezik a vakbélgyulladásnak...

Létezik a vakbélgyulladásnak olyan fázisa, hogy valamilyen gyulladáscsökkentő gyógyszerrel visszafordítható a gyulladás? Vagyis nem kell műteni? Vagy ha be gyulladt akkor műtéten kívül más megoldás nincs?

Figyelt kérdés
2020. dec. 20. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem mielőtt kivették többször is volt enyhébb gyulladás ami elmúlt magától.
2020. dec. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mennyi idő telt el, gyulladás és gyulladás között ? Mitől múlt el?
2020. dec. 20. 22:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Évek is eltelltek, többször is volt. Az utolsóig nem is tudtam mi volt az. Egyszerűen nem fordult olyan rosszra, hogy eszembe jusson orvoshoz menni. Fél órán belül elmúlt magától.
2020. dec. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hideg zacskós tejet kell rá tenni, és azzal hűteni.
2020. dec. 21. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó vicc. Hideg zacskós tej. :)
2020. dec. 21. 15:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Tényleg nekem ezt mondta a doki 15 évvel ezelőtt. Eskü. Megvizsgált és azt mondta hogy éjszakára tegyünk rá jeges tejet. Közben többször másikat tettünk a fagyasztóba. De már annyira kezdett fájni hogy nem érzetem rossznak a hideget se. Reggelre nem ment le, és akkor felhívtuk, kijött megint és rámhívta a mentőt. Azt mondta lett volna esély rá hogy elmúlik. Azt nem tudom miért, mert rég volt. Pedig valamit mondott. Csak én akkor még gyerek voltam :) De ez volt a történet. A kérdésről nekem ez jutott eszembe.
2020. dec. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és utána meg is műtöttek. Szóval nekem azóta ez miatt nem kell agódnom )
2020. dec. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elhiszem! Az létezik, hogy kivetetem akár be van gyulladva, akár nem? Hogy ne legyen problémám vele soha!
2020. dec. 21. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!