Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek mi lesz 2021-ben?B...

Szerintetek mi lesz 2021-ben?Beoltanatok magatokat ha csak így lehet kozossegbe menni?

Figyelt kérdés
Lehetséges hogy marad a mostani helyzet jövő évben egesz vegig vagy hónapokon at ?Ha már gyülekeznek a vakcinák és látják hogy nem lesz meg az elegendő jelentkező rá folytatják ezt a helyzetet vagy akkor eltorlik ha nincs értelme?Szerintetek aki nem oltatja be magát az is mehet közösségbe vagy Magyarországon is lesz egy kártya/igazolás amivel mehetsz?Nem vagyok oltás ellenes,de egy évet kevésnek tartok ahoz,hogy a semmiből valami vakcinát osszehozzanak és mindenki mást mond minden vakcinara így nem oltatnam be magam semmi bizonyíték nélkül.Ha nálunk is kártya vagy igazolás lesz a beoltottaknak ti elfogadnatok ha csak így lehet "rendes" eletet élni?

#Igen,beoltom magam ha csak így lehetek közösségben #Nem,inkább nem megyek közösségbe #Tüntetést szerveznek a megkülönböztetés ellen #Nem lesz igazolás/kártya és megkülönböztetés,mindenki mehet amerre akar #Maradnak a mostani korlátozások 2021ben is
2020. dec. 21. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Gyülekeznek a vakcinák? Hol?
2020. dec. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ugy értem hogy amikor itt lesz elegendő mennyiség
2020. dec. 21. 19:18
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Semmiképpen se oltatnám be magam!!!
2020. dec. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%

A kérdést különféle oldalakról

lehet megközelíteni.


[link]


[link]


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=-eIxzVjgwyg


[link]

2020. dec. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4 Uhh! Köszi!

Lementettem gyorsan a linkeket mert tuti jelenteni fognak!

2021. febr. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!