Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hol melyik városban vannak...

Hol melyik városban vannak covid halottak?

Figyelt kérdés
Meg mondaná nekem valaki, hogy úgy kB mi akiknek nincs covid vírusban meghalt ismerőse. És az ismerőseinknek sincs ismerőse. Hogy úgy tudjuk körülbelülre hogy miittomén Pécsen van vagy stb. Vagy esetleg falu ha van. Majdnem 10ezer covid halott van. 10 millióan laknak kB Magyarországon tehát kB már több mint a fele embernek kellene a számok és adatok szerint ismernie koronavírusban elhunytat. És a számok egyre csak nőnek. Én még lélegeztetőgépeset sem ismerek. Kérem olyan is írjon aki nem ismer covid halottat hiszen pont ez a lényege hogy felmérjük hogy hol vannak és hol nincsenek ebben elhunytak. Sajnos a neten nem találtam olyat ahol leirná hogy melyik megyében (esetleg közeli várost) haltak meg és mennyien. Tehát most kíváncsi vagyok hogy ki tudjuk e deríteni hogy ki, hol és merre és mennyi covid halottat ismer és ki az aki nem. Pl igen ismerek Komlón,. vagy nem, nem ismerek Nyíregyházán lakom. Egyébként én Komlón lakok és itt nincs Pécsen pedig szintén nincs legalábbis akikkel beszélek nem hallottak olyan esetről. Van több megyébe ismerősöm ott sincs.

2020. dec. 21. 18:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Zalában lakom. Fertőzöttet sokat ismerek, de halott nem volt az ismerősök körében.
2020. dec. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%

Zalában lakom.

szomszédom apja + apám munkatársa így hirtelen

2020. dec. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%

Nekem a nagymamámat vitték be fulladással 1,5 hónappal ezelőtt.

2 héttel ezelőtt elment szegény.

A halotti bizonyítványon a halál okaként a COVID volt feltüntetve.

2020. dec. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%

Én debreceni vagyok. Bátyámnak az egyik haverja és annak az apja covidos lett, mindketten lélegeztetőgépre kerültek. Az apja elhunyt. A srác nyilván még nemis nemtudja, hogy az apja meghalt.

Kolléganőm közvetlen szomszédja. Egy kis köhögés, egy kis láz de nem foglalkozott vele. Kint szorgoskodott az utcán, rosszul lett, légszomj minden. Kiderült, hogy koronás. Lélegeztetőgépre került de 1-2 napon belül őt is elvitte. Három, 18 év alatti fiút hagyott hátra.

Én erről a kettőről tudok.

2020. dec. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
33%

Budapesten volt halott ismerősöm. Most már nincs...

Te a gyk-n akarsz reprezentatív kutatást készíteni az emberek által ismert halottakról? Gratulálok, fiam!

2020. dec. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen adat, a kormany nem kozol teruleti bontast, csak a fertozottekrol. Legjobb tudomasom szerint.
2020. dec. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
29%

A lábtörés, vérbaj és ezer más betegség mint halál oka természetesen kovid. A halálos veszély valós.


https://www.youtube.com/watch?v=l1TYfHlvuLY

2020. dec. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
Kormányunknál a szovjet reflexek dolgoznak, mindent elhallgatnak, csak a minimumot közlik, azt is elferdítve. Más országokban akár háztömbre lebontva lehet tudni, mi újság.
2020. dec. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%
Valaki azert elmondana, miert lettem lepontozva? Csak azt kehet irni, hogy nem tudok halottról? Vagy az a baj, hogy azt korrigáltam, hogy nincsenek zalaban?
2020. dec. 22. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Baja és környékén is nagyon sok a Covidos. Sajnos.
2020. dec. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!