Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van némi esély arra, hogy a...

Van némi esély arra, hogy a koronavírus végzett a nagymamámmal?

Figyelt kérdés

Összefoglalva a sztori:


Nekem elég furcsa tüneteim voltak, de ugyanúgy dolgoztam otthon, mint általában. Kb. 37,2 volt a hőemelkedésem, és kb. 4 héten keresztül (ha nem több) nem volt olyan napom, mikor nem köhögtem állandóan. Beszélni is nehezebb volt emiatt. Tesztelésen nem voltam, mert annyit dolgoztam, hogy nem volt időm, és eléggé sokba kerül, viszont közösségbe is csak akkor mentem, ha tényleg nagyon muszáj volt. Az anyukám úgy érezte, hogy nehezebben kap levegőt, de egyébként szinte semmilyen tünete nem volt, és ő is dolgozott szokás szerint. Az egyik közeli szomszédunk elkapta a covid-ot, de ő neki ki kellett ágyban hevernie. A nagymamámnak baja volt a szívével, és egyszer régebben volt már egy szívinfarktusa. Most a halála előtt nem sokkal folyton aludni akart, keveset evett, ivott, szinte nem is csinálta. Rossz volt a közérzete, és nehezebben vette a levegőt, ezen kívül mielőtt meghalt, egy nagy hányingere is volt. Elsősorban arra gondoltunk, hogy a régebben kialakult szívinfarktusa próbálkozott ismét nála, csak most sikerrel, ugyanakkor mivel az utolsó héten eléggé elkezdett köhögni, felmerült bennünk a gyanú, hogy hazahoztuk neki a koronát, és az adta meg a végső csapást.


A sztorit olvasva nektek mi a véleményetek? Tudom, hogy nem volt okos kihagyni a tesztet, de már mindegy. A válaszokat előre is köszi!



2020. dec. 25. 16:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
igen, 90 % hogy a végső csapást a covid adta
2020. dec. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Pont az ilyen nemtörődöm emberek miatt nem lesz vége mostanában ennek a vírusmizériának... A saját beteg rokonotok nem érdekel, te jó isten...
2020. dec. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%

A mamád sokat hordta a maszkot?

Egyébként nem gondolnék koronavírusra.

2020. dec. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%

Tehát, itt vagyunk egy világjárvány közepén, produkáljátok a tüneteket, de bæsztok mindenre, látogatjátok a veszélyeztetett rokonokat, meg dolgozni jártok....


Igen, lehet, hogy elkapta tőletek, az is lehet, hogy nem, az viszont tuti, hogyha fertőzésetek volt, akkor 10-15 embert megfertőztetek.

2020. dec. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
33%
Nincs.
2020. dec. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%

Esélyes.És most jobb, hogy hozzá segítettétek a halálhoz?

Titeket, hülyeség ellen kéne oltani.Igazad van már mindegy.

2020. dec. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%

Ha felhívod a háziorvost,ingyen elrendeli a tesztet!


Nem is értem azt a mondatodat, hogy sokba kerül... Ha tüneteid vannak, ingyenes a teszt!!!

2020. dec. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Nyugodjek bekeben!
2020. dec. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Mindössze egy telefonhívásodba került volna a teszt.
2020. dec. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%

Gondolom látta orvos azóta, és vettek tőle mintát is.

Hidd el ha COVID-os lett volna, akkor instant beírták volna a statisztikákba.

2020. dec. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!