Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez, hogy lehetséges? [Korona]

Ez, hogy lehetséges? [Korona]

Figyelt kérdés

Egy háztartásban az egyik fél tüneteket produkál a másik fél nem. Aki nem produkál tüneteket, annak a PCR teszt pozitív, antitest pozitív később. Akinek tünetei voltak annak a PCT negatív, antitest is negatív.


Nem létezik, hogy ne koronavirusos lett volna. Minden tünet stimmelt és pozitív esettel volt.


Vagy csak szimplán hamisítják a PCR teszteket, hogy kevesebb esetszám legyen?


2020. dec. 26. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Mint már sok helyen írták annó is... Sokszor szart sem ér a teszt...
2020. dec. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Miért vagytok benne biztosak, hogy koronás? Más is okozhat ilyen tüneteket. 2 nappal ezelőtt már én is temettem magam, mert 37 volt a hőmérsékletem. A hamisítás pedig épp fordítva történik. A kóla meg a kecske is koronás volt a teszt szerint.
2020. dec. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A kolanak igazan utanaolvashatnal, regi sztori es nem igaz:


[link]

2020. dec. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2: Azért, mert életébe nem volt ennyire rosszul. Levegőt is alig kapott, majdnem kórház lett a vége.
2020. dec. 26. 10:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy nem egypetéjű ikrek.
2020. dec. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!