Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Örömmel tölt el, hogy itt van...

Örömmel tölt el, hogy itt van a vakcina?

Figyelt kérdés

2020. dec. 26. 22:56
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
38%
engem gyíkká változtatott
2020. dec. 31. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 Cater válasza:
22%
10-es. Vigyázni kell?Inkább jársz maszkban? Ha nem profi vírusvédelmi maszkot nem használsz akkor ez a búcsús maszk inkább ártalmas mint hasznos! A vírus úgy hatol át ezeken a maszkokon mint kés a vajon, aztán amit kilélegzel azt visszaszívod.
2021. jan. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
79%
43, nem hatol át rajta, mert részecskékhez tapadva terjed, ami így jóval nagyobb, mint maga a vírus. Vírust önmagában soha nem köhög ki az ember, mert levegővel párosulva részecskékkel terjed. A saját kilélegzett baktériumod meg még mindig a sajátod, ártalmatlan rád nézve. Azok kapják el, akik szabadon hagyják az orrukat, vagy rés van a maszk és arc között.
2021. jan. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
43: Viszont érdekes kérdés, amint megszárad a beszéddel, köhögéssel távozó és a maszk által felfogott csepp, a vírus vajon ottmarad-e a helyére ragadva (pl. a légnedvesség miatt adszorbált víz által, vagy a koronatüskék bogáncsként viselkedhetnek akár), avagy így már átsöpri-e a légáram a szöveten. És egyáltalán, beszáradva fertőzhet-e még a vírus? (Volt, hogy megállapították, hogy különféle anyagú tárgyakon hány óráig fertőzőképes, és annyi idő alatt szerintem már ott is rég beszáradt.) Ti mit tudtok erről?
2021. jan. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor már nem jut be, mert porszemekhez is tapad. Meg én mindig rakok még a maszkba egy bónusz szűrőt is, orr és arc közt is figyelek, hogy ne legyen hézag. Eddig még nem kaptam el, pedig minden nap tömegközlekedek.
2021. jan. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon nem.
2021. jan. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
15%
Pont nem érdekel, úgyse oltatom be magam, és nem, nem vagyok oLtÁsElLeNeS, csak egy 1 év alatt összeb@szott valamiben nem bízom. Ha meg elkapom akkor ez van, egészségen élek, fiatal vagyok, vérvétel eredményem mindig tökéletes, akkor mitől rettegjek? Ugyanúgy fogok járkálni mindenfelé, mintha be lennék oltva, nem fogok otthon ülve rettegni hogy jajj mi lesz, hogyha elkapom. Sok ismerősöm elkapta már (fiatalok), egyiknek se lett semmi komolyabb baja. Kísérleti nyúl meg nem leszek. Majd ha látom, hogy másoknak nincs semmi baja az oltástól (mondjuk ez nem 1 éven belül fog kiderülni, hanem 10-15), akkor majd beoltatom magam.
2021. jan. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
31%
nagyon azóta csiripelnek a madarak és kék lett az ég XD
2021. jan. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk végül is jobban belegondolva, akkor is jó ha a vakcina tényleg faca és működik,akkor ugye vége lesz a hisztinek,meg akkor is ha nem és elhullanak a rettegő túlbuzgó selejtek, nekem mindkettő csak pozitív dolognak tűnik :)
2021. jan. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
83%
Nem "rettegő túlbuzgó selejtek" vagyunk, hanem felelős gondolkodásúak. Szeretnénk, hogy újra kinyissanak az éttermek, szállodák, mozik, konditermek, legyenek hatalmas koncertek és fesztiválok, és hogy sok ezer ember visszakapja a munkáját, szeretnénk hogy MINDENKI meglátogathassa idős rokonát anélkül, hogy rá egy hétre lélegesztetőgépre kerülnek, szeretnénk, hogy ne legyen több kijárási korlátozás, és ne kelljen maszkot hordani. Közös érdekünk mind.
2021. jan. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!