Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hol lehet jelentkezni az...

Hol lehet jelentkezni az Sputnik-V tesztelésére?

Figyelt kérdés

Sok helyen említik, hogy elindul Mo-n a Sputnik-V phase-3 (tömeges) tesztelése önkéntesekkel. Rákerestem, hogy hol lehet jelentkezni, de erre semmit nem találtam. Esetleg az "önkéntesek" már ki vannak választva(pl. Ápolók)? Igazából, úgy vagyok vele, hogy mindenképpen kelleni fog az oltás, ha szeretnénk részben visszakapni a normál életünket, akkor legalább gyors átesnék rajt. Fiatal koromból adódóan nem vagyok veszélyeztetett. Nem hiszem, hogy akár az oltástól akár a covid-tól bajom lenne, de nem szeretném, ha lefertőzném a veszélyeztetett családtagjaimat, akik esetleg miattam elpatkolnának.. Sajnos a közeli ismerőseim között már történ tragédia, pedig az illető még relative fiatal volt, és szinte makk egészséges..

Illetve a ezek a tesztek gondolom nem túl népszerűek, akkor legalább segíteném az eü.-t is valamennyire.



2020. dec. 27. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
Sputnik kell neked? Amit még az orosz akadémikusok sem ajánlanak? :)
2020. dec. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Csernobil előtt fordulj jobbra.
2020. dec. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg még nincs eldöntve semmi.
2020. dec. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%
Ez a vakcina is tesztelve van, az önkéntesek a magyarországi engedélyezési eljáráshoz szükségesek.
2020. dec. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, bár kissé zavaró a transzparencia hiánya a fejlesztés során. Ezzel együtt valószínűleg ez is egy jó vakcina, az orosz tudósok azért nem hülyegyerekek.
2020. dec. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
23:29: csak kontraszelektáltak a minden átszövő afrikai szintű korrupció miatt. Nyugodtan utánanézhetsz, Putyinék milyen károkat okoztak az orosz tudománynak.
2020. dec. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vektor Viktor király propagandistáinál.
2021. jan. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Orbán Orbanovics Orbanovnál
2021. jan. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!