Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hideg zsíroldó lenyelése...

Hideg zsíroldó lenyelése mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés

Ma kimostam az olajsütőt. Felelőtlen voltam és nyomtam bele zsíroldót. Látszólag jól kimostam, de pár órával az eves után elkezdett megkeményedni a hasam. Enyhe fájdalmat is érzek. Lehetséges hogy maradt benne egy kicsi amit nem mostam ki és most az okoz bajt?


Mit lehet tenni ami esetleg semlegesíti a bevitt mérget ? Milyen esetben kell aggódnom és felkeresni egy kórházat?


2020. dec. 27. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Kizárt, hogy zsíroldót ettél volna
2020. dec. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1. Miért ?
2020. dec. 27. 22:51
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha rendesen leöblitetted akkor nem maradhatott annyi ami gondot okozna. Semlegesiteni csak másik méreggel lehet. Nem érdemes rizikozni. A flakonján nincs semmi ezzel kapcsolatban? OLVASD EL!
2020. dec. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Flakont olvasd el, hívd fel az ügyeletes orvost, neki is felolvashatod ami a flakonon van (nem tudom mennyire elfoglalt így a járvány idején). Lehet behív egy vizsgálatra. Mond neki, hogy mindenképp tudni szeretnéd, hogy mennyire káros.
2020. dec. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%

A hideg zsíroldó lúg, így ha tényleg nyeltél le belőle, menj a kórházba, mert megfigyelés kell neked.


Amúgy meg ha rendesen elmostad mosogatószerrel, akkor nem nyelhettél le belőle.

2020. dec. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt gyanítom maradt benne egy kevés ami szemmel nem volt látható. Túl éltem az éjjelt és indulok dolgozni. Enyhe hasfájásom van.
2020. dec. 28. 05:52
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
Ha úgy lett volna most rosszabbul lennél. Szerintem te inkább csak ráparáztál, hogy mi van ha nyeltél le, és azért produkálod azt a tünetet ami tényleg lenne ha nyelsz le belőle.
2020. dec. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!