Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek meghosszabbitjak...

Szerintetek meghosszabbitjak jan11 en a korlatozasokat?

Figyelt kérdés
Vagy enyhitenek valamilyen szinten?

2021. jan. 1. 23:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
kamu
2021. jan. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Marmint mi?
2021. jan. 1. 23:18
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Gondolom attól függ mennyi fertőzött lesz addigra és a napi fertőzési adatokat elemzik majd. :/ nincs jó kilátás ami az enyhítést illeti sajnos. Pedig már jó lenne.
2021. jan. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Jolenne ha nem csinalnank ekkora ugyet ebbol, ertem h meghaltak emberek de sajna eddig haltak meg, most hogy bejott a covid mar mimden egyes halottrol kulon beszelunk, bezzeg ezelott senkinek se tunt fel ha 30 evesen elhunyt valaki
2021. jan. 1. 23:25
 5/15 anonim ***** válasza:
45%
Ez így van a könyökömön jön ki már állandóan csak a vírusról van szó. Mi lesz a hotelekkel és a fürdőkkel mikor nyithatnak ki végre?
2021. jan. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen sajna ezt egy Mo szintu orszag nem birja el, megint mas ha tartanank egy osztrak szinvonalon de sajnos nagyon nem
2021. jan. 1. 23:54
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
Emlékszel szeptemberben/szeptember előtt mi volt, mert kb egy az egyben ugyan az a helyzet. Valószínűleg elkezdjük megnő a halottak száma abba hagyjuk
2021. jan. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
Kérdésedre valaszolva, biztos hogy 11-től vissza kell menni, de pont azért nem értem, mert a 7. leírta mi lesz ha visszamegyünk.
2021. jan. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Abszolut egyetertek de miert ennyire felelotlen a kormany hogy a sok kolist visszakoltozteti es johetnek haza mert ezt mi “egyszeru”emberek is tudjuk akkor nemhiszem hogy a nagyok ne sejtenek h ez lesz
2021. jan. 2. 00:53
 10/15 anonim ***** válasza:
36%
8as vagyok, még valaki azt magyarázza már el nekem, hogy az tényleg miért jó nekik, ha visszamegyünk lesz 100-200 v mit tudom én hány halott, meg aztán megint rengetegen megfertőződnek. Attól még higy az egészségügyi dolgozók megkapják az oltást, meg fontosabb személyek az nem azt jelenti, hogy egy átlag ember nem fog tudni megfertőződni. Javítsatok ki ha hülyeséget mondtam!:)
2021. jan. 2. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!