Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van aki beoltatná magát...

Van aki beoltatná magát COVID-19 vakcinával?

Figyelt kérdés

2021. jan. 4. 12:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
Én a magam nevében tudok beszélni, a saját környezetemről. Én nem oltatom be magam, és nem ismerek senkit se (jelenleg), aki beoltatná magát.
2021. jan. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
23%

Senkit nem ismerek aki beoltatná magát. Hozzá teszem, nem egy túl tanult környezetben élek, sajnos még mindig ott jár a többség, hogy "jujj, félév alatt kész lett, jujj, ez egy kotyvalék, jujj, megcsipszelnek, jujj meddőséget okoz meg rákot". Az ilyeneknek nem lehet észérveket sorolni, tudományos tényekre alapozni, mert úgyis a saját igazukban hisznek, meg a kamu facebook híreknek.


Én beoltatnám magam, nem félek tőle.

2021. jan. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
31%

Persze. Biztonságos és nagyon hatékony oltás. A mellékhatások a Pfizer-Biontech vakcinának szinte 0, míg más régóta alkalmazott oltásoknak nagyobb arányú a mellékhatása.

De mégis milyen mellékhatása lehet egy olyan vakcinának, amely 100%-ban természetes összetevőkből áll?

Inkább beoltom magam, mint a súlyos állapotba kerüljek, akár hónapokig, élet-halál között.

2021. jan. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
84%

Az én környezetemben elég sokan vannak, akik már alig várják az oltást. Állandóan azzal érvelnek, hogy nem gond, ha kicsit fáj, meg hogy az csak átmeneti, hogy esetleg lázas leszel tőle....Nem értik meg, hogy én nem a rövid távú mellékhatásoktól félek. Nem adatom be, mert elolvastam a leírást a vakcináról, és semmilyen információ nincs a hosszú távú, (1-5-10 év) utáni mellékhatásokról, következményekről. Sőt a Pfizer SEMMILYEN garanciát nem vállal a vakcinára. Bármi bajod lesz a későbbiekben, így jártál. Komolyabb teszteléseket ennyi idő alatt nem lehet végezni.

Én egyelőre biztosan nem oltatom be magam, és a közvetlen családtagjaim is hasonló véleményen vannak.

2021. jan. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
27%

"Bármi bajod lesz a későbbiekben, így jártál."

Ahogy az összes többi gyógyszernél is így van. A legtöbbjük halált is tud okozni. Ha te szedtél már életedben gyógyszert, mindig feletted állt a kaszás. És senkit nem érdekelne, ha meghalnál. A gyógyszergyártót sem.

2021. jan. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
22%
Azonnal beoltatom magam, amint lesz rá lehetőség.
2021. jan. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
16%
Én beoltatnám magam, mivel eü dolgozó vagyok, azon belül is igen magas fertőzésveszélynek vagyok kitéve minden egyes páciensnél. Csak azért nem teszem, mert babát várok (így nem is dolgozom már), de a férjem, akinek ugyanaz a munkája már bejelentkezett rá.
2021. jan. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
30%

Ha alacsony lesz az atoltottsag, akkor tovabb jatszunk. 2025-ben is maszkkal a pofadon kuszol a boltba es haza. Ha meg lesz allasod es jovedelmed. Nyaralasrol nem beszelek, az megy a klozettba.

Szabad fasza gyerekek vagytok, ugyan tele lettetek gyerekkorotokban oltva, de ovakodjatok. Szabad emberek vagytok.

2021. jan. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
59%
nincs
2021. jan. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
59%
#8 A lezárások szükségtelenek. Akár van oltás, akár nincs.
2021. jan. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!